Apple Watch İçin WatchOS 3.2.2 Güncellemesi Yayınlandı!

Teknoloji devi Apple, Apple Watch akıllı saat ürünleri için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. watchOS 3.2 sürümü yeni güncelleme ile WatchOS 3.2.2 sürümüne yükseltildi. Bir önceki 3.2 güncellemesinden yaklaşık bir ay sonra gelen güncelleme kullanıcılara hangi yenilikleri sunuyor?

Apple Watch İçin WatchOS 3.2.2 Güncellemesi Yayınlandı!

WatchOS 3.2.2 güncellemesi yayınlandı. Bazı geliştirmelerle birlikte kritik hata düzeltmelerini içeren yazılım sürümü bir önceki 3.2 güncellemesinden bir ay gibi kısa süre sonra yayınlandı.

Dün güncellenen iOS yazılımının yanında Apple, WatchOS sisteminde de güncellemeye gitti. Beta test sürümünden çok fazla bir değişiklik içermeyen yeni WatchOS güncellemesi genel olarak performans düzeltmeleri ve hata iyileştirmeleri üzerine kullanıcılara sunuldu.

Apple Watch İçin WatchOS 3.2.2 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Apple Watch ürününüzde yazılım güncellemesi yapabilmek için iPhone'daki Apple Watch uygulamasını kullanarak Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme seçeneği kullanılarak sürüm yükseltilebilir. Bu işlemi yapabilmek için aktif internet bağlantısı (Wi-Fi) ve cihazınızın şarj durumu en az %50 dolu olmalıdır.

Apple Watch için yayınlanan 3.2.2 güncellemesini indirebilmek için en az iOS 10 ve üzeri yazılım bulunduran iPhone modeli gerekmektedir.

watchos 3.2.2 güncellemesi yayınlandı

WatchOS 4 Ne Zaman Yayınlanacak?

Apple'ın muhtemel olarak 5 Haziran'da düzenlemesi beklenen WWDC 2017 etkinliklerinde Apple Watch ürünlerine yönelik WatchOS 4 yazılımını da duyurması bekleniyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.