Apple Watch-2'de 5 Megapiksel Kamera İle Geliyor!

Giyilebilir teknolojide kendine iyi bir yer edinen Apple, yeni bir saat ile geliyor. Watch 2 İsmini alacak olan saatin özellikleri de belirlenmeye başlandı.

Apple Watch-2'de 5 Megapiksel Kamera İle Geliyor!

Apple'nin iPhone ile eşleştirilerek kullanılacak olan saati Apple Watch 2'nin çıkış tarihi, fiyatı ve özellikleri netleşmeye başladı. 

Edinilen bilgiye göre 400 Dolar'dan başlayacak olan Apple Watch 2'nin fiyatı kadar özellikleri de çok dikkat çekici. Suya dayanıklı olmasının yanı sıra entegre edileceği telefondan uzakta da kullanılabilecek olan saat, ayrıca kamerasıyla da dikkat çekecek.

Apple Mühendislerinin daha önceki serisinde oldukça basit tuttuğu kamera Apple Watch 2'de farklı bir boyut alacak. Apple'den sızan bilgilere göre 5 megapiksel özelliği bulunacak olan Apple Watch 2'nin bu teknolojiyi sağlaması halinde hem bir saat için kullanılan en kapsamlı kamera olacak hem de ilk kez böylesi bir kamera bir saatte yer almış olacak. 400 Dolar Avrupa satış fiyatının olması da bu nedenle fazla gözükmeyen saatin ayırca su geçirmez özelliği de var.

Bir buçuk metre derinlikte bile rahatlıkla çalışabilecek olan saat, hem arama yapabilecek hem arama alacak hemde çok rahatlıkla suda fotoğraf çekebilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.