Apple Watch 14 Farklı Kordon İle Geliyor !

Apple, Ağustos Ayı içerisinde Brezilya'da yapılacak olan Yaz Olimpiyatları için 14 farklı ülkenin bayraklarının renginde kordon yaptı. Kordonlar Sadece Brezilya'da elden satılacak ve satış fiyatı 49 Dolar olacak.

Apple Watch 14 Farklı Kordon İle Geliyor !
Apple, 31. kez düzenlenecek olan 2016 Yaz Olimpiyatlarına özel bir tasarımı Watch ürünleri için hazırlama kararı aldı.
Olimpiyatlarda bulunacak 14 ülke için Watch ürünlerinin kol bandını bayrak renklerinde oluşturma kararı alan Apple, ürünlerini Ağustos ayı içerisinde satışa sunacak.
 
Sadece Brezilya'da sayılı Apple Store Mağazalarında satışa çıkartılacak olan bayrak renkli saatler için ayrıca internet üzerinden de satın alma fırsatı sunulacak. ABD, İngiltere, Hollanda, Güney Afrika, Yeni Zelanda, Meksika, Japonya, Jamaika, Kanada, Çin, Brezilya, Avustralya, Almanya ve Fransa'nın bayraklarının renkleri Apple Watch kordonlarında olacak.
Sınırlı sayıda üretilmeye başlanan bu saat kordonlarının satış fiyatıysa 49 Dolar'dan alıcı bulacak. İnternet üzeri alımlarda bu fiyata vergi ve kargo masraflarının da eklenileceği göz önüne alındığında 60 Dolar'ı aşıyor.
 
2017 Brezilya Olimpiyatları için tasarlanma kararı alınan ve hazırlıkları başlayan Apple Watch’ın her ülke için minimum Bin ile bin 500 adet saat kordonu üretmeyi planladığı da gelen bilgiler arasında yer alırken, Apple’nin bu olimpiyatlar için planladığı kordon satışı yaklaşık 30 bin civarı.
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.