Apple, Twitter Marketing Ödüllerine Layık Görüldü

Yayınlandığı ilk andan bu yana kullanıcılardan epey ilgi gören sistemle beraber Apple’ın sorun yaşayan kullanıcılara destek verdiğini de biliyoruz. Apple ürünlerinde yaşanan sorunların destek bölümü için açılan hesaptan ayrıca Apple’ın yeni güncellemeleri ve yaşandığı bilinen sorunları hakkında da bilgiler verilmişti.

Apple, Twitter Marketing Ödüllerine Layık Görüldü

Tüm bu sistemle beraber büyük oranda beğeni kazanan Apple destek hesabı çok kısa bir süre içerisinde ise Twitter’ın en değerli hesaplarından da biri haline geldi. Hem takipçi sayısı hem de etkinliği ile en çok kullanılan hesaplardan biri olan destek hesabına Twitter kanadından da bir ödül geldi.

Söz konusu uygulama ile beraber Twitter üzerinden de ödül alan Apple, Twitter Marketing ödüllerine layık görüldü. En iyi destek veren marka hesaplarından biri olarak gösterilen hesabın ödül almasına karşın Apple’ın nasıl bir karşılık vereceği için merak konusu oldu.

Teknoloji dünyasının en iddialı firmalarından biri olan Apple, son dönemde kendisine gösterilen ilginin epey artmasını sağladı. Öncelikle iPhone 7 serisi telefonların piyasaya sürülmesi ardından ise MacBook Pro yeni seri bilgisayarların piyasaya sürülmesiyle beraber bu sene de en çok konuşulan marka Apple oldu. Ayrıca henüz Apple destek uygulamasının denemeleri devam ederken geçtiğimiz haftalarda da Apple, Twitter üzerinden de bir destek hesabı oluşturduğunu açıklamıştı.

Tüm yeni ürünlerine karşın Apple’ın yazılım ve satış sonrası desteklerini de geliştirmeye başladığını biliniyor. Özellikle satış sonrası desteği konusunda Apple’ın son dönemde birçok yeni adım atmaya başladığını da görülmektedir. 

 

 

Apple Twitter MacBook Pro Marketing
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.