Apple Tv Tutmayabilir

Apple'nin akıllı tv uygulaması, beklediği ilgiyi görmediği gibi sosyal medya platformlarında da ağır eleştirilere maruz kaldı...

Apple Tv Tutmayabilir

Televizyon kanallarının ve programların artık normal antenden çıkıp, bir kutu içerisine girmesiyle birlikte başlayan furyaya Apple'de ayak uydurdu. Film ve oyun gibi bir çok uygulamanın kullanıldığı ve son zamanlarda kampalarla evlere girmeye çalışan Apple Tv'nin beklenen ilgili görmediği iddia ediliyor.

Son zamanların en moda televizyon kutusu olarak ön plana çıkan ve özellikle itunes ile çalışıyor olması nedeniyle dikkatleri üzerine çeken Apple Tv, yaklaşık 800 TL verilerek alınabilen bir aygıt. 

Kumandasının özellikle yön ve başka işlevlerinin de dokunarak değilde parmakla tıpkı laptop'ın kendi mausesi (Touch Surface) gibi kaydırılarak kullanıldığı Apple Tv'de, bir çok özelliğin ekstra para olarak kullanıcıya sunulduğu iddia ediliyor. 

Sosyal medya hesapları üzerinden Apple Tv için yapılan yorumlarda kullanıcısına sadece zaman kaybı ve parasal olarak külfet olarak adlandırılan bu yeni ürünün özellikleri de sadece ekstra ve gereksizlik olarak ifade ediliyor.
Bir çok televizyon ve değişik kampanyalarla evlere girmesi için çaba harcanan Apple Tv'yi alacaklar içinse Ekşi Sözlük adeta tüm deneyim sahiplerini de sitesinde yorum paylaştırarak seferber etmiş durumda...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.