Apple TV 4K İsimli Ürün Resmen Duyuruldu

4K HDR bir video oynatma desteği barındıran Apple TV resmi bir şekilde duyuruldu. Huzurlarınızda şimdi de daha güçlü bir donanım ve de güncellenmiş Siri Remote desteğiyle Apple TV 4K ürünü.

Apple TV 4K İsimli Ürün Resmen Duyuruldu

4K HDR bir video oynatma desteği barındıran Apple TV resmi bir şekilde duyuruldu. Huzurlarınızda şimdi de  daha güçlü  bir donanım ve de güncellenmiş Siri Remote desteğiyle Apple TV 4K ürünü.

2 kat daha fazla performans sunmakta olan A10X  isimli çip ve 3 GB'lık bir RAM ile güç konusundaki ihtiyacını karşılamış olan 2017 modeldeki Apple TV, 2015 senesindeki modelde bulunan A8 çip ve  de 2 GB'lık RAM'den sonra çok önemli bir performans yükselmesi elde etmekte. Cihaz ayrıca  bu donanımı ile birlikte kusuruz bir şekilde 4K HDR videolar oynatma kapasitesine de sahip. Dolby Vision ve de  HDR10 detaylarının yer aldığını da atlamayalım.  Yeni nesil duyurulan bu Apple TV için ayrıca Siri Remote içerisinde ufak bir tasarım güncellemeleri yapılmış. Artık  yer alan Menü tuşunun etrafı beyaz renge sahip bir dairenin içine alınmış bir şekilde karşımıza çıkmakta.

Apple TV 4K ürünü için özel  bazı oyunlar da geliştirilmiş bir halde. Cihazın ayrıca, Nintendo Switch benzerindeki konsollarla da rekabet etmeyi istemekte bulunduğu hali hazırda bilinmekteydi.  Bu senenin sonlarında gelecek olan AirPlay 2 desteği ile birlikte, Apple TV ürünü birden çok AirPlay 2 desteğine sahip hoparlörü ve de  ev sineması sistemlerini kontrol edebiliyor olacak.

Apple TV 4K isimli modeli 22 Eylül tarihi içerisinde satışa çıkartılacak. Türkiye'deki satış fiyatları da 32 GB'lık model için 999 Türk Lirası ve 64 GB'lık bir model içinde 1.099 Türk Lirası tutarında açıklanmış bir halde.

apple apple tv apple tv 4k
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.