Apple Switch Sayfası Kullanıma Girdi

Apple Switch sayfası kullanıma girdi. Apple'ın Android işletim sistemlerine karşı açtığı sayfasının detayları neler? Apple Switch ile nasıl bir sistem hedefleniyor?

Apple Switch Sayfası Kullanıma Girdi

Apple, Android işletim sisteminin yükselişinden oldukça rahatsız olduğunu sürekli olarak gündeme getiriyor. Özellikle Android O işletim sisteminin yayına geçmesiyle beraber Android’in bundan sonraki aşamalarda daha da kullanıcı kazanacağını düşünen Apple, sonunda bu konuda doğrudan kullanıcılara seslenerek yeni bir projeye imza attı. Bu kez teknoloji devi Apple, Android işletim sisteminden iOS işletim sistemine geçiş yapılmasının nedenlerinin neler olduğu açıklayan özel bir sayfa oluşturdu. Apple Switch sayfası olarak tanıtılan yeni sayfa ile beraber Apple’ın Android kullanıcılarına seslendiğini gördük.

Apple Switch Sayfalarından Videolar Paylaşıldı

Oluşturulan Apple Switch sayfasında sadece görsellerle ya da yazı dizinleriyle Android kullanıcılarına seslenmedi. Bunun yanında Apple Switch sayfasında özel videolar oluşturulduğu da görüldü. İlk etapta paylaşılan 5 videoda öncelikle iOS işletim sistemine geçişin çok kolay olduğu belirtildi. Bunun dışında iOS işletim sisteminin Android işletim sistemine göre çok daha işlevsel olduğu ve çok daha hızlı çalıştığı belirtiliyor.

Fotoğraf çekim kalitesi ve veri işleme hızı gibi birçok konuda karşılaştırılmanın yapıldığı Apple Switch sayfasında doğrudan Android hedef gösterilse de Android yerine senin telefonun ifadesinin kullanıldığını da belirtelim.  Apple’ın bu hamlesiyle beraber Apple Switch sayfasına karşın Google’ın adım atıp atmayacağını ise bekleyip göreceğiz.

apple switch move to ios ios değişim sayfası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.