Apple Şirketinin Watch Ürününe Ait Satışlar Nasıl?

Apple şirketi geçmiş olduğumuz günler içerisinde gerçekleştirdiği etkinlik kapsamında yeni iPhone modellerinin yanı sıra merakla beklenmekte olan yeni Apple Watch isimli modelini de resmen tanıttı.

Apple Şirketinin Watch Ürününe Ait Satışlar Nasıl?

Apple şirketi geçmiş olduğumuz günler içerisinde gerçekleştirdiği etkinlik kapsamında yeni iPhone modellerinin yanı sıra merakla beklenmekte olan yeni Apple Watch  isimli modelini de resmen tanıttı. Apple Watch Series 3 veyahut  Apple Watch 3.0 şeklinde isimlendirilen bu akıllı saatlerin en önemli durumdaki özelliklerinden bir tanesi ise LTE desteği sunabilen bir modele sahip durumda olması idi.

Görünüşe bakılırsa bahsi geçen bu özellik bütün kullanıcıların da dikkatlerini çekmiş bir halde. Zira yapılmış olan açıklamaya bakılırsa şu zamana kadar verilmiş olan Apple Watch 3 ürününün ön siparişlerinin %80'lik bir kısmından daha çoğu LTE desteğine sahip model için verilmiş bir halde.

KGI Securities  şirketinin tarafından açıklanmış olan rakamlardan daha önce de Apple şirketinin ürünleri ile ilgili önemli tahminleriyle tanınmayı başaran analistlerden Ming-Chi Kuo ise benzeyen bir açıklama gerçekleştirmişti. Kuo'nun yapmış olduğu tahminleri de yaşananların çok daha gerisinde kalmış oldu. Çünkü kendisi LTE destekli modelinin %40 civarlarında bir paya sahip durumda olacağını düşünmekteydi.

Apple şirketinin yeni akıllı saat ailesine ait olan ön siparişleri de iPhone 8 modeli, iPhone 8 Plus  modeli ve de  Apple TV 4K modelindeki ürünler gibi geçmiş olduğumuz Cuma gününde yani 15 Eylül 2017 tarihi içerisinde resmi bir şekilde başlamıştı.

apple watch 3 lte
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.