Apple Şirketi Portre Aydınlatma Özelliğiyle Alakalı Reklam Yaptı

Apple şirketinin 2 kameralı ilk telefonu olarak çıkan iPhone 7 Plus modelinde yer vermiş olduğu Portre Modu, kısa zamanda iPhone kullanıcılarının beğenilerini kazanmayı başardı.

Apple Şirketi Portre Aydınlatma Özelliğiyle Alakalı Reklam Yaptı

Apple şirketinin 2 kameralı ilk telefonu olarak çıkan iPhone 7 Plus modelinde yer vermiş olduğu Portre Modu, kısa zamanda iPhone kullanıcılarının beğenilerini kazanmayı başardı. Firma bu modu daha fazla geliştirip Porte Aydınlatması özelliği şeklinde iPhone 8 Plus  modelinin kullanıcılarının da hizmetine sundu. Apple şirketi, bu özelliği ön plana çıkartmış olduğu yeni iPhone 8 Plus modeli reklamını paylaştı.

iPhone 8 Plus modelinde yer alan Portre Aydınlatması özelliği, Portre modu içinde dramatik stüdyo aydınlatma efektlerini oluşturmanızı sağlamakta.
iPhone 8 Plus modeli ve de iPhone X modeline özgü olarak açıklanan bu özellik şu an içerisinde Beta modunda. Apple şirketi, bu nedenle ilk iPhone 8 Plus incelemeleri esnasında problemler yaşanmış olabileceğini belirtmekte.


Apple şirketinin YouTube kanalı içerisinde yayınlanmış olan yeni iPhone 8 Plus modelinin reklamı, Portre Aydınlatması özelliği ile gelmiş olan yeni efektler üstünde duruyor. Reklam içerisinde Stüdyo Işığı ile birlikte, Doğal Işık, Sahne Işığı, Kontur Işık  ve  de Sahne Işığı Mono gibi türlü Portre Aydınlatma ayarları tanıtılmakta.

Bu yeni özellik ile  birlikte nesnenin gölgesini  hiç bir şekilde göstermeden ışık verebilen Stüdyo Işığı, arka planı  tamamen siyah yapıp nesneyi izole etmekte olan Sahne Işığı, yüzün kenar kısımlarını vurgulamak amacıyla çok daha derin durumdaki gölgeler ve de çok daha fazla kontrast kullanmakta olan Kontur Işığı ve arka planı kaldırıp siyah beyaz bir görünüme kavuşturmuş olan Sahne Işığı Mono, iPhone 8 Plus  modelinin kullanıcılarına sunulmuş durumda.

apple iphone 8 plus portre aydınlatma ozelliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.