Apple Şirketi Beats Kulaklıkları Bedava Dağıtmaya Başlıyor

Apple şirketi, öğrenci ve de öğretim üyeleri için özel kampanyalarını sürdürüyor. Şirket, yeni bir tane iPad Pro veyahut MacBook satın almış olan öğrenciler ile öğretmenlere ücretsiz bir şekilde Beats kulaklık verilecek olduğunu açıkladı.

Apple Şirketi Beats Kulaklıkları Bedava Dağıtmaya Başlıyor

Apple şirketi, öğrenci ve de öğretim üyeleri için özel kampanyalarını sürdürüyor. Şirket, yeni bir tane iPad Pro veyahut MacBook satın almış olan öğrenciler ile öğretmenlere ücretsiz  bir şekilde Beats kulaklık verilecek olduğunu açıkladı.


Apple şirketi, Eğitime Özel Fiyatlar ve de Öğrenci İndirimleri isminin altında öğrenci ve  de öğretim üyelerine özel bir takım indirimler uygulamaya devam ediyor. Şirket bu programların dahilinde yeni bir  tane iPad Pro veyahut  MacBook satın almış olan öğrenciler ile öğretmenlere ücretsiz bir şekilde Beats kulaklık verilecek olduğunu resmi bir şekilde açıkladı.

10.5 inçlik veyahut 12.0 inç'lik bir iPad Pro modellerinden bir tanesi alınırsa BeatsX  kulaklığı ücretsiz olarak alınabilecek. Tercihinizi de Beats Solo3 veyahut Powerbeats 3 modellerinden herhangi birinden yana kullanırsanız 150 dolar tutarındaki bir indirime sahip olacaksınız. Beats Solo3 modelinin 300 dolar, Powerbeats 3 isimli modelinin de 200 dolarlık satış fiyat etiketlerine sahip bulunduklarını düşündüğümüzde bu kampanyanın bayağı bir avantajlı durumda olduğu da söylenebilir. Öte yandan iPad Pro modeli için öğrencilere tam 20 dolar tutarında, MacBook bilgisayar içinse 300 dolar tutarına kadar olan indirimleri de yapılmış olacak.

Kampanya ise şimdilik ilk etap içerisinde Amerika Birleşik Devletleri'nde 25 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli bir durumda olacak. Bu belirtilen kampanyanın ilerleyen dönemler içerisinde Türkiye'ye de gelecek olması bekleniyor.

apple abd beats kulaklık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.