Apple Şirketi 2 Tane Yeni iPhone X Modeli Duyuracak

Daha iPhone X modeli ülkemiz içerisinde satışa sunulmamış olsa bile, yeni iPhone X modeli için dedikodular da şimdiden başlamış oldu.

Apple Şirketi 2 Tane Yeni iPhone X Modeli Duyuracak

Daha iPhone X modeli ülkemiz içerisinde satışa sunulmamış olsa bile, yeni iPhone X modeli için dedikodular da şimdiden başlamış oldu. Dünya'nın genelinde çok büyük bir heyecan yaratmış olan ve değişik teknolojileri ile 2017 senesinin sonuna damga vurmuş olan cihaz, 2018 senesinde yenilenip karşımıza çıkmış olacak.

Gelecek sene içerisinde 2 değişik iPhone X modeli ile karşılaşmış olacağız. Bu  bahsi geçen modellerin en önemli özellikleri ise elbette boyutlarda yer alan ve de donanımda bulunan bir değişim olacak. Tasarım kısmında modeller bir değişim yaşamıyor olacak ancak aynı normal iPhone modelleri gibi Plus modeline sahip durumda olacak.

Bu yeni iPhone modellerinden bir tanesi 5.8 inç ekran ile gelecekken, 6.5 inç boyutlarında olan iPhone X Plus modeli de çok daha büyük bir ekran isteyenlerin imdadına yetişmiş olacak. Eğer bu şekile bir şey yaşanır ise muhtemel olarak Apple şirketi, akıllı telefonları içerisinde Touch ID özelliğini komple bitirmiş olacak. Zira 2 değişik modelle Face ID özelliğine sahip olan iPhone’lar muhtemel olarak eskilerin yerine almış olacaklar.

Eh aslında, hal bu şekilde olursa iPhone modelleri içerisinde 1.000 dolarlık bir fiyat etiketi muhtemel olarak standart duruma gelecek. Bakalım, Apple şirketinin gelecek planları bizlere  tam olarak neler gösteriyor olacak?

apple iphone iphone x
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.