Apple Planet Yolda !

Apple, iPhone'lar, iPod'lar, iPad ve Apple TV'den sonra, şimdi Reality TV ile hizmet için koları sıvadı. Apple, 18 yaşını aşmış kişilerin katılımıyla 10 Milyon Dolar ödüllü bir yarışma içinde hazırlanıyor.

Apple Planet Yolda !
Apple açıklamasını gizli tutmaya çalıştığı bir reality Tv programı geliştirmeye çalışıyor. Hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren ve hatta bitirmek üzere olan Apple'nin bu yeni çalışması için 100 geliştirici ve 10 Milyon Dolar bütçe ayırdığı öğrenildi.
 
2017 Yılı için açıklanması planlanan ve şimdilik resmi olarak dile gitirilmemesine rağmen gerçekliği hakkında en ufak bir kuşku bile uyandırmayan Apple Planet, İsmini efsanevi film "Planet of the Apes" yani Maymunlar Gezegeni'nden esinlenerek alan bu yeni uygulama farklı ama geliştirici bir program olarak kullanıcıların karşısına çıkacak.
Bu yeni uygulama için 100 geliştirici seçecek olan Apple, kazanan takım için de tam 10 Milyon Dolar ödül verecek. Hedefin geleceği şekillendirmek olduğu bu uygulama için yarışmaya katılma zorunluluğu da 18 yaşından büyük olmak.
Apple'nin bu yeni uygulamayla ilgili olarak resmi duyurularına ise ne zaman başlayacağı merak ediliyor.
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.