Apple Online Mağaza Hazırlıklarına Başladı

Apple Online Mağaza bakıma alındı. Apple'ın yeni ürünlerinin tanıtılacağını işaret eden bakım çalışması hakkında ne biliyoruz.? İşte detaylar.

Apple Online Mağaza Hazırlıklarına Başladı

Apple’ın WWDC 2017 etkinliği için artık bir saatten az bir süre kaldı. Apple’ın WWDC 2017 etkinliğiyle beraber ise birçok yeni teknolojisinin de ortaya çıkması bekleniyor. Genel olarak yazılım teknolojileri üzerinde yenilikler tanıtılacak olsa da bir yandan da Apple’ın donanımsal ürünlerini tanıtacağı bekleniyor.

Yeni iPad, yenilenmiş olan MacBook serisi ve Siri hoparlör gibi yeni ürünlerinde tanıtılması bekleniyor. Donanım ürünleri konusunda ise Apple’ın yeni tanıtımlarını doğrulayacak bazı detaylar ortaya çıkmaya başladı. Yeni seri Apple ürünlerinin geleceğini gösteren yeni bir kanıt daha ortaya çıktı. Öyle ki Apple Online Mağaza kısmı bakıma alındı.

Apple Online Mağaza Neden Bakımda?

Apple Online Mağaza kısmının bakıma alınmasının nedeni ise markanın yeni seri donanım ürünlerini tanıtacak olması oldu. Yenilenmiş donanım ürünleri içerisinde nasıl sistemler sunulacağı ya da ilk aşamada neler sunulacağı konusunda çok bir bilgimiz yok fakat Apple’ın yeni donanım ürünleri için şimdiden Apple Online Mağaza hazırlıklarının başladığını söylemek yanlış olmaz. Apple Online Mağaza sistemine eklenecek olan yeni ürünleri de WWDC 2017 etkinliğinden sonra görmek mümkün olacak. Bakalım Apple bu kez bekleneni verebilecek mi? Ne gibi yeni ürünler görebileceğiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.