Apple Music Deneme Sürümü İçin Kötü Haber

Apple Music deneme sürümü için merak edilen bir değişiklik ortaya çıktı. Apple resmi müzik servisi olan Apple Music için nasıl bir karar aldı?

Apple Music Deneme Sürümü İçin Kötü Haber

Apple’ın hem iPhone akıllı telefonlarında hem de iPad tabletlerinde en çok kullanılan müzik uygulamalarından biri Apple Music, kullanıcılara birçok ayrıcalık sunmakta. Özellikle Apple’ın bu servisini kullanmak isterseniz Apple size 3 aylık tamamen ücretsiz bir deneme süresi sunuyor. Bu süre içerisinde servisi rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

3 aylık deneme süresi sona erdikten sonra ise Apple Music uygulamasını kullanmaya devam etmek isterseniz bu durumda da üyelik ücretlerinizi ödemeniz ve uygulamaya üye olmanız gerekiyor. Genel kullanımı bu şekilde devam eden Apple Music sisteminin beğeni toplayan tüm bu dinamiklerinin ise değiştirileceği ortaya çıktı. Apple’ın ücretsiz deneme süresini kaldıracağı ve haliyle büyük bir değişikliğe gideceği belirtiliyor.

Apple Music Deneme Süresi Nasıl Değişecek?

Apple Music uygulaması için değiştirilen sisteme göre kullanıcılara artık ücretsiz deneme sürümü sunulmayacak. Bunun yerine deneme ücreti olarak tabir edilen bir ücretle deneme sürümünden de ücret alınacak. Söz konusu sistemin ücretsiz Apple Music dönemini bitireceği konuşulsa da Apple’ın bunu sadece İsviçre, Avusturalya ve İspanya ülkelerinde uygulayacağı da belirtiliyor.

Şu an için ücretli sistemin tüm dünya genelinde geçerli olacağını gösteren detaylar yok. Fakat bu atılımın Apple’ın ilk adımının olduğu, bundan sonra tüm ülkeler için benzer bir durumun söz konusu olacağı iddiaları da var.   

apple music ücretsiz apple music müzik uygulamaları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.