Apple iPhone 8'in Ekran Koruyucusu Ortaya Çıktı!

Apple'ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 8 modeline ait olduğu iddia edilen ekran koruyucusu ortaya çıktı. İşte iPhone 8'e ait olduğu iddia edilen ekran koruyucusu.

Apple iPhone 8'in Ekran Koruyucusu Ortaya Çıktı!

Apple'ın Eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone modelleri hakkında her gün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İngiltere merkezli ünlü aksesuar sitesi Mobilefun'da ortaya çıkan iPhone 8 ekran koruyucusuna göre daha önce sızdırılmış olan iPhone 8 tasarımlarıyla tam uyumlu olması dikkat çekiyor.

Apple'ın Sonbahar'da tanıtacağı yeni iPhone modeli oldukça merak ediliyor. Apple'ın iPhone'un 10. yılı modeli olacak olan iPhone 8'in önemli özellikler ve dikkat çekici bir tasarımla gelmesi beklenirken iPhone 8'in tanıtımına aylar kala yeni iPhone 8 tasarımları ve görselleri çıkmaya devam ediyor.

Apple'ın ürünlerini üreten Foxconn çalışanının verdiği bilgilere göre iPhone 8'in tasarımıyla ilgili çalışmalar yapan Benjamin Geskin'in iPhone 8 tasarımları oldukça dikkat çekerken iPhone 8'in ortaya çıkan aksesuarları da bu tasarımları desteklediği görülüyor.

iphone-8

İngiltere'nin önde gelen aksesuar satıcısı Mobilefun'da iPhone 8'e ait olduğu iddia edilen silikon bir kılıf ortaya çıktı. iPhone 8'in görselleriyle tam uyumlu olduğu görülen iPhone 8 kılıfının adı Olixar iPhone 8 Temperli Cam Koyurucu olarak geçiyor. Ürünün açıklamasında dayanıklılıki yüksek görünürlük ve duyarlılık ile birlikte uçtan uça koruma sağladığı yazıyor.

Yaklaşık olarak 110 TL'lik bir fiyat etiketi bulunan üründe ayrıca hoparlör ve kameranın olduğu yerlerde delikler bulunuyor. Ortaya çıkan bu ekran koruyucu  daha önce sızdırılmış olan iPhone 8 görselleriyle tam uyumlu olmasıysa dikkat çekiyor.

Ortaya çıkan bu ekran koruyucusunu baz alarak iPhone 8'in bu tasarımla geleceğini söylemek güç ancak iPhone 8'in son halinin ilerleyen günlerde ortaya çıkması bekleniyor. 

apple iphone iphone 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.