Apple İphone 6s Plus Dokunma Problemi İçin Yeni Tamir Programı Başlattı

iPhone 6s Plus modellerinde düşme sonucunda meydana gelen ekran titremesi ve dokunmatik ekranda çoklu dokunma özelliğinin (multi touch) çalışmaması gibi sorunların çözümünde Apple’dan yeni bir adım geldi. Fakat hemen sevinmeyin çünkü bahsi geçen Apple tamir programı ücretsiz değil.

Apple İphone 6s Plus Dokunma Problemi İçin Yeni Tamir Programı Başlattı

Siz de düşme kaynaklı olarak, cihazınızda titreme veya dokunmatik çalışmama problemi yaşayanlardansanız, 520 TL karşılığında Apple tamir programı kapsamında ekranınızı tamir ettirebilirsiniz. Tabi bunun için de bir şart var. Ekranınızın kırık veya çatlak olmaması lazım.

Apple tamir programının başlayacağı tarih 2 Aralık 2016.  Ülkeden ülkeye fiyatlar değişiyor. Apple’ın resmi açıklamasına göre bizde bu fiyat 520 TL olacak.

Apple.com.tr sitesinden alınan bilgilere göre, iPhone 6s Plus tamir programına katılmak için Apple mağazalarına veya Apple teknik servislerine başvurmanız gerekiyor. Apple tamir programına başlamadan önce yedeklerinizi almanız gerektiği de duyuruda ayrıca belirtilmiş.

Ayrıca duyuruda iPhone 6s Plus’ın 5 yaşına gelmeden önce bu programdan yararlanabileceği de belirtilmiş. Bu arada şunu da bilmenizde fayda var,  Apple sevislerinde iPhone 6s Plus’ın ekran değişim ücreti , garanti varsa 520 TL, garantisi dolmuşsa, 1399 TL. Yani aslında bu fiyata garantiniz varsa, ekranı değiştirtmeniz mümkün. Garantiniz yoksa bu program size bir avantaj getiriyor.

Apple İphone 6s Plus
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.