Apple İOS 10.2 Güncellemesini Hazırlıyor

Apple, 10.1.1 güncelleme versiyonunun yerine İOS 10.2 versiyon güncellemesini çok yakında iPhone ve İpad cihazlarına gönderecek.

Apple İOS 10.2 Güncellemesini Hazırlıyor

Apple, İOS 10.1.1 Güncelleme versiyonunun hatalar vermesi nedeniyle erken start verdiği İOS 10.2 versiyonunu akıllı cihazlarına göndermek için son hazırlıklarını yaptı.

Teknoloji devi Apple'nin büyük ses ve yankıyla uzun süre duyurduğu İOS 10 serisinin yeni güncellemeleri gelmeye başladı. Sürekli kendisini ve güncellemeleriyle programlarını yenileyen Apple, son olarak İOS 10.1.1 güncellemesini akıllı cihazlara göndermişti. Bu versiyonun güncelleme esnasında yarattığı sorunlar ve aşırı büyük bir dosya olarak yer kaplıyor olmasından ötürü derhal kolları sıvayan Apple, şimdi de İOS 10.2 güncellemesini kullanıcılarına sunacak.
İOS 10.2'nin BETA versiyonunu bir kaç gün içinde resmi internet sitesinden tanıtacak ve kullanıcılarının denemesi için sunacak olan şirket, bu güncelleme versiyonuyla "Kamera özelliklerini koru" yeniliğini de hem iPhone telefonlara hem de iPad tabletlere gönderecek.

iOS 10.2 yeni güncellemesinde kamera özelliğinin kullanıldıktan sonra kapatılmasına rağmen son kullanılan kamera özelliği "Özellikleri koru" seçeneği sayesinde kalacak. Yani ayarlar eski haline dönmeyecek ve kullanıcı son kullandığı özelliği kullanmaya devam edecek.

Ayrıca İOS 10.2'de kamera özelliği ve eksiklerin giderilmesi haricinde diğer yeniliklerse, duvar kağıtları, emojiler, mesaj efektleri ve video widget'ı yer alacak.

Apple İOS 10.2 iPhone İpad
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.