Apple İOS 10.1.1 Güncelleme Sorunu Giderme !

Elinizde bulunan Iphone telofonunuz güncelleme esnasında ''support.apple.com/iphone/restore'' telefonda bu uyarı ile karşılaşmanıza sebep oluyor ise haber detaylarını mutlaka okumalısınız.

Apple İOS 10.1.1 Güncelleme Sorunu Giderme !

Apple'nin getirmiş olduğu son güncelleme yüklemesi yapılan iPhone telefonlarda beklenmedik bir hata meydana gelebiliyor. Bu hata telefonu kullanılamaz hale getirmekle kalmayıp kullanıcıyı olumsuz düşünmeye yitebiliyor. Cihazda oluşan bu hata ve hatanın telafisi için izlenecek yol kullanıcıyı oldukça zorluyor.


Aplle, İOS 10 sürümünü akıllı cihazlarına göndermesinin üzerinden sürekli yeni sürüm ve güncellemelerle daha kolay telefon kullanımı için uğraşılıyor. 10.1.1 adı verilen yeni güncelleme kendi kendini düzeltemeyerek, bilgisayar bağlantısıyla yeniden güncelleme gerektiriyor.


İlk Olarak ;
Öncelikle yapılması gereken telefonun bilgisayara bağlanması. Ardından telefonu bağlamış olduğunuz bilgisayara İtunes'in indirilmesi. İtunes'in indirildiği bilgisayar daha önce telefon ile eşleştirilmemişse öncelikle bilgisayarda, telefonda bulunan icloud/Apple hesabı açılır.
Bu işlemi tamamladıktan sonra İtunes'in sizi yönlendirmesi adım adım izlenerek bilgisayar sayesinde güncellemeyi tamamlayabilirsiniz.
Ancak ekranda kullanıcının karşısına çıkacak olan uyarıda GÜNCELLE ve GERİ YÜKLE gibi iki seçenek olacak. Geri Yükle tuşunu kullandığınız takdirde telefon fabrika ayarlarına dönecek bunun için GÜNCELLE butonunun tıklanması gerekmektedir. 
Bu uygulama yapıldığı esnada telefon ile bilgisayar arasındaki iletişimi saglayan kablo çıkartılmamalıdır.
2.32 Gb büyüklüğünde olan güncelleme için 10 ila 20 dakikalık bir zaman dilimine ihtiyaç duyulmaktadır. Ve bu güncelleme, itunes'in sağ köşesinde aşağı doğru yuvarlak dairenin içerisindeki ok sayesinde takip edilebilmektedir.
Öte yandan tüm yönlendirmelerin yapmış olsa dahi hala aynı sıkıntıyı yaşayan kullanıcılar, kablo bağlantısını kontrol etmesi ve bilgisayarda usb girişini değiştirmesi, en etkili yöntem.

apple ios 10.1.1 ıphone güncelleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.