Apple İle Google Arasında İşbirliği Açıklandı

Google şirketinden yapılmış olan açıklamayla beraber Apple şirketi ile firmanın arasında iOS platformu üstünde yepyeni bir tane işbirliği başlamış olduğu belirtildi.

Apple İle Google Arasında İşbirliği Açıklandı

Google şirketinden yapılmış olan açıklamayla beraber Apple şirketi ile firmanın arasında iOS platformu üstünde yepyeni bir tane işbirliği başlamış olduğu belirtildi. Bu yeni işbirliği dahilinde Google  şirketi ile Apple şirketi, Gmail uygulamasının iOS platformu ile ilgili ilk halka açık olan betasını da  resmen başlattı.

Hatırlıyorsanız geçmiş olduğumuz dönem içerisinde Google şirketi, Gmail uygulamasının iOS platformu üstünde artık sadece Gmail hesaplamaları ile değil de öteki pek çok servis sağlayıcının hesaplarını kullanabilecek bir biçimde yenilenmekte bulunduğunu duyurmuştu.

İşte bahsedilen yenilik bugün itibariyle Gmail uygulamasının herkese açık olan beta programı ile denenebilir duruma geldi. Yapılmış olan güncelleme ile beraber Gmail isimli uygulamasına artık Outlook ile birlikte  Live,  Yandex, Hotmail,, Mail.ru,  kişisel e-posta ve Yahoo adresleri ile giriş yapılabiliyor olacak.

Eğerki bu beta programına katılmayı istiyorsanız, bu adrese gidip beta programına hızlı bir şekilde kayıt yaptırmalı ve de formda sorulmuş bazı sorulara cevaplar vermelisiniz. Sorular arasında yer alan en dikkat çekici soru da Gmail üstünde hangi e-posta servisi sağlayıcının hizmetlerini kullanmayı istediğiniz.

Son olarak ise bu programın sadece bir iOS beta programının olduğunu tekrardan hatırlatmamız gerekiyor. Çünkü iOS platformu içerisindeki beta programlarına dahil edilen uygulamaları App Store üstünden direkt bir şekilde indirmek olanaklı değil. Uygulamayı indirebilmek amacı ile TestFlight  isimli platformunu kullanmak mecburiyetindesiniz.

google apple gmail
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.