Apple Airpods Raflarda! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Apple firmasının uzunca bir süredir beklenen ürünü Airpods nihayet dünya genelinde içinde Türkiye'nin de olduğu bir çok ülkede raflardaki yerini aldı. Ürünün özellikleri ve fiyatı, kullanım detayları haberimizde.

Apple Airpods Raflarda! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Küresel teknoloji devi Apple tarafından geliştirilen ve uzun bir süredir satışa çıkması beklenen yeni kablosuz kulaklık Airpods nihayet raflardaki yerini aldı. Küçük ve aynı zamanda şarj özelliği de taşıyan bir kutunun içinde gelen bu yeni nesil kablosuz kulaklık, bluetooth kulaklıklara nazaran çok daha hızlı bir şekilde cihazlarla eşleşebiyor; bu haliyle herhangi bir ek kurulum zahmeti de bulunmuyor. Kulaklığı kulağınıza götürdüğünüz anda cihazınızın Bluetooth özelliğinin açık olması halinde kulaklık otomatik olarak cihaza bağlanarak ses aktarımını yapmaya başlıyor. 

Kulaklığın takıldığı anda müzik akışının başlaması, ve kulaklığı çıkardığınızda da müziğin otomatik kesilmesi gibi özelliklere sahip olan kulaklığın şarj süresi de oldukça makul.. Öyle ki tek bir şarjla 5 saate kadar kullanım ömrü bulunuyor. Ayrıca akıllı asistan Siri ile de ses açıp kapama işlemleri yanında müzik arama, müzik listesi çalma, yer bilgisi alma gibi çeşitli işlemleri de ellleri kullanmadan yapabilmek mümkün. Airpods'un kayda değer özellikleri arasından biri de konuşma sırasında arka plandaki gürültünün filtrelenmesi denilebilir. Sağ ve sol her iki kulaklığa da yerleştirilen kızılötesi sensörler sayesinde AirPods, kulaklığı takıp çıkardığınızı algılayabiliyor. O anda bir müzik dinliyorsanız kulaklığı çıkardığınız anda çalma durduruluyor. Kulağınıza tekrar iliştirdiğinizde müzik çalmaya devam ediyor.

Ağırlığı 4 gramı geçmeyen Airpods, 38 gram ağırlığındaki şarj kutusunun içinden çıkıyor. Şarj kutusunun üzerinde yer alan Ligtning bağlantı yuvası ile herhangi bir iPhone/iPad/iPod ara kablosu ile şarj kutusunu şarj edebilirsiniz. 

Airpods'un fiyatı ise 779 TL.

Airpods apple apple Airpods Airpods kaç lira Airpods fiyatı Airpods özellikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.