Apple AirPods Çıkış Tarihi Belli Oldu

Apple'ın tartışmalı kablosuz kulaklıkları AirPods'un çıkış tarihi, geçen ay ertelenmişti. Fakat en geç birkaç gün içerisinde piyasada ki yerini alacağı açıklanırken kulaklıkları için ortaya atılan büyük iddia kafaları karıştırdı

Apple AirPods Çıkış Tarihi Belli Oldu

Erteleme sırasında ürünün kesin çıkış tarihi verilmemişti ancak yeni bir bilgiye göre Apple, AirPods'u önümüzdeki hafta piyasaya sürecek.

Standart 3.5 mm jak girişinin kaldırılmasının ardından kulaklıklarında da değişikliklere giden Apple, iPhone 7 alan kullanıcılara yeni seri kulaklıkları kutu içerisinde sundu. Kutu içerisinde yeni seri kulaklıkların sunulmasına karşın Apple’ın bu sene farklı bir kulaklık teknolojisi daha sunacağı da açıklanmıştı. Tamamen kablosuz tasarıma sahip olan AirPods kulaklıkların duyurusunu yapan Apple, kulaklıkların tanıtımında da ne gibi yeniliklere yer vereceklerini açıklamıştı.
Özellikle kablosuz tasarıma ve kolay kullanıma sahip olması ve kulaklıların telefonla çok kolay bağlantı kurabilecek olması AirPods kulaklıkların duyurulmasından sonra ilgi odağı haline gelmesine neden olmuştu. Kısa süre sonra çıkması beklense de Apple, yaptığı son açıklamada üretim aşamasında yaşanan bir sorun nedeniyle AirPods çıkışının ertelendiğini de açıklamış ve üretim için 2017 yılını bekleyeceği yönünde sinyaller vermişti.

İddialara göre 2017 yılında üretime geçmesi beklenen kulaklıklar için iddialar ise hız kesmeden devam ederken, iddialarının hemen arkasından ortaya atılan diğer bir iddia ise, Apple’in AirPods kulaklıkları için 17 Kasım ve 18-19 Kasım için stok hazırladıklarını yaptığı açıklaması oldu.

AirPods iPhone 7 Apple Kasım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.