AOC Oyuncular İçin Çok Kavisli ve 35 İnç Monitör Üretti

Bilgisayar monitörlerinin önemli markalarından AOC, 35 inçlik yepyeni ve kavisli bir ekran üretti. Oyun meraklıları için üretilen bu yeni monitörün ebatından bile daha önemli özelliğiyse çok kavisli olması...

AOC Oyuncular İçin Çok Kavisli ve 35 İnç Monitör Üretti

AOC Bilgisayar Monitör şirketi, AGON adını verdiği bilindik kavisli ekranlardan daha fazla kavise ve daha büyük bir ekrana sahip olarak piyasaya çıkıyor. 

Büyük ekranın yanı sıra kavisli olmasıyla da dikkat çeken LED özelliği bulunan LCD monitörün görüntü ve hız gibi ekstra etkileyici yönleri de bulunuyor. Oyun meraklılarının en çok istediği ve aradığı özellik olan hız ve bulanıklaşma olmama özelliğinin hat safhada olduğu AGON Monitör 200 Hz yenileme ve Adaptive-Sync Teknolojisine sahip. AOC'nin Düşük Input Lag Modu, video işlemini by-pass ederek oyuncuların fare, klavye ve gamepad emirlerini anında yerine getirilmesini kolaylaştırıyor. AOC Gölge Kontrolü'de bulunan Monitörde yaşanan fazla karanlık kısımların giderilmesi ve aydınlanması gibi ekstra özellikleri de kullanıcısına sunuyor. 

AOC tarafından AGON adı verilen ve AG352QCX seri kodu işlenen monitör 979 Dolar artı KDV (3 Bin 500 lira) bedeliyle Aralık ayından itibaren Türkiye'de satışa çıkacak. 

aoc Agon Monitör
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.