AOC 240Hz'lik AGON AG251FG Modeli Oyuncu Monitörünü Duyurdu

Elektronik devi AOC, 240Hz yenileme hızına sahip AGON AG251FG model oyunculara yönelik monitörünü duyurdu. Özellikle tasarım ve oyuncular için özel olarak üretilen monitör ile sanal gerçekleşecek.

AOC 240Hz'lik AGON AG251FG Modeli Oyuncu Monitörünü Duyurdu

Özellikle monitör ve bilgisayar sektöründe oyuncuların ağırlığı, bu alanda ürünler üretme zorunluluğunu da beraberinde getiriyor. En büyük ekran üreticilerinden birisi olan AOC, oyunculara yönelik üretimlerine devam ediyor. AGON AG251FG modeli adı verilen yeni oyuncu monitörü tanıtıldı.

AOC'nin AGON AG251FG modeli tam 24.5inç ekran büyüklüğünde 4K çözünürlük sunan TN panel bulunduruyor. 240Hz yenileme hız aralığına sahip olan monitör özellikle oyuncular için her milisaniyenin önemli olduğu durumlarda oldukça işe yarayacak gibi duruyor. Yüksek yenileme hızının yanında NVIDIA G-Sync teknolojisini de bulunduran ve böylece hızlı ve akıcı oyun deneyimini zirveye taşıyan AGON AG251FG, görüntüde yaşanan bulanıklık gibi sorunların da tamamen önüne geçebilirken 1ms tepki süresine sahip.

AOC'nin yeni monitörü 1 adet HDMI ve DisplayPort girişi bulundururken 4 adet USB 3.0 girişini de kullanıma sunuyor. Tasarımında kullanılan ayak sistemi de oldukça ergonomik olan AGON AG251FG 500 dolarlık fiyat etiketi ile Ağustos ayından itibaren satış için vitrinlerdeki yerini alacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.