Anti Sosyal Medya Simülatörü Binky Uygulaması Yayınlandı

Her gün artan oranlarda sosyal medya bağımlılığına karşı geliştirilmiş olan Binky uygulaması ortaya çıktı. Günümüz dünyasında internet ve sosyal medya bağımlılığına tepki olarak yayınlanan bu uygulama kullanıcısına neleri sunacak ve bu bağımlılıktan nasıl kurtaracak birlikte irdeleyelim.

Anti Sosyal Medya Simülatörü Binky Uygulaması Yayınlandı

Proje aşamasında çok fazla umut bağlanmayan ancak yayınlandığı ilk günden itibaren ilgi toplamayı başaran anti sosyal medya simülatörü Binky, sosyal medyada yer alan bunaltıcı, rahatsız edici içeriklerden uzak durmak için tasarlanmış kişiye özel bir uygulama olarak ortaya çıktı.

Binky uygulamasının basit bir çalışma mantığı bulunuyor. Sosyal medya üzerinde ilgi duyduğunuz içerikler doğrultusunda rastgele asılsız gerçek dışı gönderiler üreten Binky, aslında sosyal medyada aradığınızı size verecek. Binky uygulaması ile paylaşım da yapabilirken gerçek olmayan bot türü kişilerle de mesajlaşabilmeniz mümkün.

Ne kadar doğrudur bilinmez ancak anti sosyal medya simülatörü Binky'i kullanan kullanıcıların normal sosyal medya platformlarını kullanan kullanıcılara göre daha huzurlu olduğu yapılan testlerde gözlenmiş. Facebook, Twitter gibi sosyal medya platformlarının aksine Binky uygulaması herhangi bir kişisel verinizi kaydetmez ve toplamaz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.