Animoji Karaoke Çok Kısa Bir Zamanda Popüler Olmayı Başardı

Apple şirketinin iPhone X modeline özel bir şekilde sunmuş olduğu Animoji kısa zamanda popüler olmayı başardı.

Animoji Karaoke Çok Kısa Bir Zamanda Popüler Olmayı Başardı

Apple şirketinin iPhone X modeline özel bir şekilde sunmuş olduğu Animoji kısa zamanda popüler olmayı başardı. Hazırlanmış olan Animoji Karaoke videoları ise sosyal medya üzerinde en fazla paylaşılanların arasına girmeyi başardı.

Animoji, sizin sesinizi kullanmakta olan ve iPhone X modelindeki cihazın yeni TrueDepth kamera sistemi tarafından çekilmiş olan yüz ifadelerinizi taklit etmekte bulunan özel  bir animasyon karakterleridir. iPhone X  modelinin kullanıcıları mesajlar uygulaması içerisinde 10 saniyeye kadarlık sürede  Animoji kayıtları oluşturabilmekteler.

Geçmiş olduğumuz hafta daha satışa çıkmadan iPhone X modeline sahip olan pek çok kullanıcı cihazın yeni  olan bu özelliği ile alakalı çeşitli incelemeler gerçekleştirmişlerdi. Kullanıcılar ise Animoji’nin  çok eğlenceli ve de mizahi videolarını sosyal medya üzerinden paylaştılar.

iOS 11 sürümünün ekran kayıt özelliğini kullanarak çok daha uzun klipler çekilebilmekte olduğu da anlaşılınca Animoji Karaoke birden bire ortaya çıkmış oldu. Animoji Karaoke  ise ilk önce bir şarkıyı karaoke şeklinde söylerken kendini Animoji karakterlerinin taklit ediyor olmasının eğlenceli olabileceğini düşünmüş teknoloji muhabirlerinden Harry McCracken tarafından yayımlandı.

3 Kasım tarihi itibariyle iPhone X modelini satın almış olan kullanıcıların da katılması ile Animoji kısa zamanada popüler duruma gelmiş oldu. Bazı kullanıcılar ise birden çok Animoji klibini birleştirerek öteki prodüksiyon efektleri içerisinde düzenleme yapıp bu işi birkaç adım daha ileri götürmüş oldular.

apple iphone x animoji karaoke
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.