Angry Birds'ün Yeni Oyunu Angry Birds Evolution Çıktı

Bir zamanların ünlü mobil oyunu Birds'ün yeni oyunu Angry Birds Evolution çıktı!

Angry Birds'ün Yeni Oyunu Angry Birds Evolution Çıktı

Mobil oyunların yeni yeni çıktığı dönemlerde pek çok kişinin büyük bir beğeniyle oynadığı Angry Birds'ün artık sevilmediğini oyunun yapımcısı olan Rovio ne zaman anlayacak bilinmiyor. Kısa süre içinde yeni Angry Birds oyunlarıyla karşımıza çıkan Rovio yeni Angry Birds oyunu olan Angry Birds Evolution'ı tanıttı.

Angry Birds'ün yeni oyunu bilindiği gibi uzun süredir kısıtlı bir şekilde sunulmuştu. İlk olarak sadece belli ülkelere sunulan Angry Birds'ün yeni oyunu Angry Birds Evolution resmi olarak tüm dünyada indirmeye sunuldu.

angry-birds-evolution

Klasik Angry Birds yapısından herhangi bir farkı olmayan yeni Angry Birds Evolution bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

100'den fazla kahramanın olduğu yeni Angry Birds Evolution oyunu ile birlikte oyuncular kuş adasına akın eden domuzları durdurmak için takımlarını topluyor ve sonrasında savaş alanına çıkarak domuzlarla savaşıyor.

Tek başına da oynanılabilen Angry Birds Evolution oyunu ayrıca diğer oyuncularla birlikte de oynanılabiliyor. Oyunu App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz indirmek mümkün. 

angry birds angry birds evolution rovio
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.