Angry Birds'ün Yeni Oyunu Angry Birds Blast Tanıtıldı!

Akıllı telefon ve tabletlerin, ve hatta bilgisayarların dahi vazgeçilmez oyunları arasında yer alan, sinema filmi de çekilen Angry Birds oyununun yenisi, Angry Birds Blast nihayet duyuruldu!

Angry Birds'ün Yeni Oyunu Angry Birds Blast Tanıtıldı!

Hem android hem de IOS platformlarında yayınlanacağı belirtilen Angry Birds Blast, yeni bir rekorla oyun pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Önceki sürümleriyle birlikte büyük yankı uyandıran ve milyonlarca oyuncu sayısına ulaşan Angry Birds, serinin yeni oyunu Angry Birds Blast ile 2017 yılına da damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Ellerimizden düşmeyen akıllı telefonlarda ilk akla gelen oyunlarda bilen Angry Birdsün yeni oyunu duyuruldu. Rovio bakalım bu kez bizler için nasıl bir sürpriz hazırlamış.

Şimdi ise marka için yepyeni bir oyun daha geliyor. Angry Birds Blast isimli oyun, serinin önceki oyunlarından çok daha farklı bir oyun dinamiğine sahip.

Angry Birds Blast, iOS ve Android işletim sistemleri için hazırlanıyor. Oynanış bakımından Candy Crushı andıran yeni Angry Birds oyununda, konsept değişse de hedef değişmiyor. Bu oyunda da amacımız kuşları özgürlüğüne kavuşturmak olacak.

Her hafta yeni bölümlerle doldurulacak olan Angry Birds Blast oyunu, 22 Aralık tarihinde tüm AppStore ve Google Play Store mağazalarında indirilebilir halde olacak. Oyunun yapımcısı Rovio ise, oyuna ön kayıt yaptıran oyuncularına 9.99 dolar değerinde oyun için altın verileceğini duyurdu. Oyuna bu adres üzerinden kayıt olabilirsiniz.

angry birds angry birds blast
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.