Andy Rubin'in Essential Phone Modeli LED Bildirim Işığı İle Geliyor

Android kurucusu Andy Rubin tarafından geliştirilen mühendislik harikası The Essential Phone modelinin özellikleri oldukça dikkat çekti. Güçlü kamerası, ekran özellikleri ile birlikte mühendislik harikası LED bildirim ışığını da barındıran cihaz için ön sipariş işlemleri devam ediyor.

Andy Rubin'in Essential Phone Modeli LED Bildirim Işığı İle Geliyor

Bir süre önce resmi tanıtımı yapılan ve akıllı telefon eleştirmenleri tarafından oldukça ilgi çekici bulunan Andy Rubin'in Essential Phone modeli özellikleri ile göz dolduruyor. Android'in babası olarak nitelendirilen Andy Rubin'in Essential Products markasıyla geliştirdiği akıllı telefon modeli iddialı bir giriş yapmayı başardı.

2560 X 1312 çözünürlüklü 5.71inç ekran boyutu ile birlikte QHD görüntü kalitesini kullanıcısına sunan Essential Phone modeli Andy Rubin kaynaklı gelen yeni bilgilere göre Haziran sonu gibi ABD merkezli olarak satış için kargolanmaya başlanacak. 700 dolar fiyat etiketi bulunan Essential Phone şimdilik sadece Amerika üzerinden satın alınabilecek. ABD vatandaşlarına özel olarak ön sipariş işlemleri de hali hazırda bu model için devam etmekte.

Essential Phone ile ilgili en çok merak edilen bilgilerden birisi olan LED bildirim ışığı ile ilgili soru işaretleri de nihayet cevabını önceki gün yayınlanan bir tweet ile beraber buldu. Essential'a  ait resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan tweette Essential Phone modelinde LED bildirim ışığının yer alacağı belirtildi.

LED bildirim ışığı Essential Phone ürününde ön kameranın hemen yanına yerleşmiş olarak gelecek. Cihaz kullanıcıları bu bildirim ışığını isteklerine göre kişiselleştirebilecek ve ne zaman aktif olup olmayacağını kendileri belirleyebilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.