Android'de Yer Alan Apple Music Uygulamasına Yeni Güncelleme

Apple şirketinin bugün yayımlamış olduğu iOS 11 işletim sisteminin yanında yazılımsal kısımda kullanıcılara sunmuş olduğu öteki değişiklikte Android platformu için Apple Music isimli uygulamasının yeni özelliklerle güncellenmesi oldu.

Android'de Yer Alan Apple Music Uygulamasına Yeni Güncelleme

Apple şirketinin bugün yayımlamış olduğu iOS 11 işletim sisteminin yanında yazılımsal kısımda kullanıcılara sunmuş olduğu öteki değişiklikte Android platformu için Apple Music  isimli uygulamasının yeni özelliklerle güncellenmesi oldu.

Play Store üzerinde 10.000.000'dan çok daha fazla indirilmiş olan Apple Music için paylaşılan güncelleme ile beraber dünya üzerindeki en popüler çevrimiçindeki müzik servislerinden Spotify'tan alışık olunmuş bir takım özellikler de bu uygulamaya dahil edilmekte.

Bugün paylaşılmış olan bu yeni güncelleme ile beraber artık Apple Music uygulamasının kullanıcıları, Spotify içerisinde yer aldığı gibi dinlenilmekte olan müzik bilgisini arkadaşlarıyla paylaşabilmek amacıyla kullanıcı profilini oluşturabilmekteler.


Bunun yanında Android cihazlar içerisinde kullanıcı deneyimini de en üst seviyeye çıkartabilmek amacıyla çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Apple şirketi, Music  ile ilgili uygulamasını Google şirketinin sesli komutlarıyla tamamen uyumlu bir duruma getirdi.

Böylelikle artık kullanıcılar sesli bir takım komutlar verip uygulama üstünde herhangi bir tane müziğin veyahut radyonun oynatılabilmesini sağlayabilir iken, uygulama içerisine en son oynatılmış olan müziği göstermeye yarayan yeni bir tane widget daha dahil edildi.

Kullanıcıların ise bu servisten faydalanabilmek amacıyla aylık 9.99 Türk Lirası tutarında ödeme yapmaları gerekirken Apple Music uygulamasına Google play store üzerinden çok rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

apple android apple music
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.