Android Yeni Sürümünün Adı Oreo Mu Olacak

Android 8.0 işletim sisteminin isminin Android 8.0 Oreo olacağı iddia edilmekte. Peki bu iddialar gerçeği yansıtıyor mu ? Android 8.0 işletim sistemi hususunda ayrıntılar...

Android Yeni Sürümünün Adı Oreo Mu Olacak

Yeni Android işletim sistemi sürümünün ismi hakkında bazı detaylar var. Android işletim sistemi bilindiği üzere hem telefonlarda hem tabletlerde oldukça yaygın olarak kullanılmakta. Android, sık sık güncellenen bir işletim sistemi olarak da dikkat çekmekte. Yıllar içerisinde sürekli seviye atlayan Android, son olarak Android Nougat işletim sistemi sürümü ile karşımıza çıkmıştı. Bu sefer de Android'in yeni sürümü 8.0 tartışılmaya başlandı ve yeni sürüm hakkında çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Şu günlerde Android işletim sisteminin çıkması beklenen yeni sürümü ile ilgili ortaya atılan yeni bazı iddialara göre ; Android 8.0'ın ismi Android 8 Oreo işletim sistemi olacak. Mobil platform için geliştirilen yeni sürümünün isminin O ile başlayacağı bilinen bir gerçekti ancak siyah kurabiyeler olarak bilinen Oreo'nun olup olmayacağı tam olarak henüz kesin değil. Ortada ciddi iddialar olsada durumun resmileşmesi için biraz beklememiz gerekiyor. Yinede elimize ulaşan sızıntılar sonucunda çok büyük bir ihtimalle işletim sisteminin isminin Android 8 Oreo olacağını ifade edebiliriz.

android oreo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.