Android O Yeni Güncelleme Sistemi Getiriyor

Android O işletim sisteminin güncelleme özelliği ortaya çıktı. Android O sisteminde güncelleme bölümü nasıl bir yenilik aldı?

Android O Yeni Güncelleme Sistemi Getiriyor

Android akıllı telefonlar için bir devrim olarak değerlendirilen yeni seri işletim sistemi Android O’nun detayları her geçen gün biraz daha netleşiyor. Akıllı telefon dünyasının yeni amiral gemisi işletim sistemi olacak olan modelin son olarak güncelleme sistemi konusunda değişikliklere gideceği de netlik kazandı. Ortaya çıkan detaylara göre Android O işletim sistemi güncelleme sırasında yaşanan sorunları en aza indirecek. Özellikle güncellemenin yarım kalması gibi durumların yaşanmaması için yeni bir sistem geliştirildiği ortaya çıktı.

Android O Güncellemeleri Durdurabilecek

Paylaşılan görsellerle beraber netlik kazanan güncelleme konusunda Google’ın Android O işletim sistemine yenilediği ve bu sayede artık güncellemelerin yarıda kesilebileceği belirtiliyor. Android O sistem güncellemelerinde kullanıcılar istedikleri takdirde indirme sırasında güncellemeyi yarıda kesebilecek. Ayrıca güncellemelerin indirilmesine istendiği zaman devam edebileceksiniz. Bunun için sistemde özel bir bölüm ayrılacağı ve dosyaların bütünlük kazanmamasından önce bu ayrılmış alanın telefon sistemini engellemeyeceği belirtiliyor.

Yarım kalan güncellemelerde sistemin bozulması ya da telefonun indirmeyi iptal etmesi gibi durumlarda yaşanmamış olacak. Ayrıca yeni sistemde kablosuz ağ bağlantısı zayıflayacak ya da çökecek olursa işletim sistemi doğrudan bunu algılayabilecek ve güncellemeler doğrudan durdurulacak. Şimdilik yeni sistem hakkında bu kadar detay biliniyor olsa da daha köklü değişimlerde görebileceğiz.

android o güncelleme android o pause özelliği android o güncelleme durdurma Android O yenilikler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.