Android O Beta Sürümü Sonunda Yayına Girdi

Merakla beklenen Android O Beta sürümü sonunda yayınlandı. Yeni sürümle beraber ortaya çıkan özellikler ve beta sürüm hakkında tüm detaylar.

Android O Beta Sürümü Sonunda Yayına Girdi

Akıllı telefon dünyasının en çok kullanılan işletim sistemi olarak bilinen Android işletim sisteminin güncellemeleri tüm hızı ile devam ediyor. Yeni işletim sistemi güncellemesiyle beraber yeni bir Android sürümü de ortaya çıktı. Bu noktada yeni gelen işletim sistemi Android O işletim sistemi oldu. Uzun süredir konuşulan Android O işletim sisteminin bu noktada yeni sürümüne ilişkin sonunda beklenen haberlerde geldi. Verilen haberlere göre bu sürüm için sonunda beta serisi yayınlandı. Android O beta güncellemesinden sonra gelen özellikler ise şimdiden beğeni toplamayı başardı.

Android O İçin Tüm Yenilikler

Beta sürümden sonra Android O işletim sistemi için birçok yeni özellik de ortaya çıkmış oldu. Bu noktada yeni seri işletim sisteminin ilk dikkat çeken noktası akıllı pil yönetimi oldu. Artık akıllı telefonların arka planda çalışacak uygulamaları doğrudan pil yönetimi için ayarlayabilecek olan işletim sistemi büyük bir güç tasarrufu sağlayacak. Bunun dışında NAN sistemiyle beraber WİFİ üzerinden hızlı dosya gönderimi yapılabilecek.

Uygulamaların yanında bildirim gösterme özelliği, geliştirilmiş PİP özelliği, ses gönderiminin maksimum kaliteye çıkaracak olan yeni Bluetooth teknolojisi ve yenilenmiş menüler işletim sisteminin getireceği başka yenilikler olacak. Şu an için Android O beta sürümünde olsa da Google’ın kısa süre içerisinde geliştirmeleri tamamlayacağı da belirtiliyor.

android o beta android o android o yayınlandı android o yenilikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet can     2017-05-18 Tam da beklediğim bir haber, paylaşım için teşekkürler. San franciscoda düzenlenen etkinlikleri yakından takip ediyorum. Android geliştiricileri beta sürümüne mutlaka dahil olmalı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.