Android Nougat 7.0 Güncellemesi Hangi Telefonlara Geliyor !

Bu seneki Nexus ürünlerinin tanıtıldıktan sonra bütün kullanıcılar için yayınlanacak olan Android 7.0 Nougat güncellemesi şimdiden akıllı telefon kullanan kullanıcılarını “Acaba benim telefonuma da gelecek mi?” ve “Ne zaman benim telefonuma gelecek?” diye sorgulamasına neden oldu.

Android Nougat 7.0 Güncellemesi Hangi Telefonlara Geliyor !
Şuan için güncellemeler ile ilgili açıklama yapmayan şirketler ise Android 7.0 Nougat güncellemeleri için çalışmalara devam ediyor. Hatta bazı markalar güncelleme üzerindeki çalışmalarını bitirerek güncellemenin Nexus ve Android One cihazlar için de verilmesini bekliyorlar. Peki, öncelikli olarak hangi markalar Android Nougat güncellemesini yayınlayacak? Bu sorunun cevabını Nexus ve Android One kullanıcıları merak etmeye başladı.
Ayrıca hala güncelleme alacak modellere bakmadıysanız aşağıdaki listemizden büyük ihtimalle Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak akıllı telefonlara göz atabilirsiniz.
 
Sony- Xperia Z3 ailesi itibariyle kendi ara yüzünü saf Android’e daha fazla yakınlaştıran Sony de güncellemeyi ilk verecek markalar arasında yer alıyor. Şirketin Aralık 2016 – Ocak 2017 tarihlerinde amiral gemisi serisi için güncellemeyi yayınlayacağı konuşuluyor.
Motorola- Bir dönem Google’ın sahibi olduğu ve şu an faaliyetlerine Lenovo bünyesinde devam eden Motorola hemen hemen saf Android ara yüzü kullanıyor. Google tarafından aldığı birikimle de birlikte Motorola da 2016 yılı bitmeden güncelleme vermesi beklenen markalar arasında ilk sıralarda.
Huawei- İlginç bir şekilde Emotion UI ara yüzüyle klasik Android’e göre çok daha farklı ve kişiselleştirilebilir bir ara yüz sunan Huawei, erken davranarak güncellemeyi hazırlayan markalar arasında. Hatta Huawei P9 cihazı için yanlışlıkla Android Nougat güncellemesini yayınlayan ardından hızlı bir şekilde güncellemeyi geri çeken şirketin de 2016 yılının sonuna kadar Android 7.0 Nougat güncellemesini vermesi bekleniyor.
HTC- Güncellemeyi ilk yayınlayacak markalar arasında başta HTC geliyor. Bu yıl Google ile birlikte Nexus telefonlarını da piyasaya sürecek olan HTC, Nexus tarafındaki Android Nougat deneyimini kendi cihazlarına da taşıyacak olan şirket aynı zamanda saf Android’e yakın ve akıcı bir ara yüz kullandığı için tahminlere göre 2016 yılı içerisinde Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınlayacak.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.