Android Mesajlar Uygulamasına Memnuniyet Anketi Ekledi

Geçen günlerde bazı Google Pixel 2 XL sahiplerinden “Pixel’i iyileştirmeye yardımcı olmak” için bir dakikalık anket yapma talebi geldiğini söyledik. Ankete girmeye karar verirseniz Pixel 2 XL‘nizle olan memnuniyet düzeyi ve daha önce sahip olduğunuz hangi marka telefon hakkında sorular soruluyor

Android Mesajlar Uygulamasına Memnuniyet Anketi Ekledi

Geçen günlerde bazı Google Pixel 2 XL sahiplerinden “Pixel’i iyileştirmeye yardımcı olmak” için bir dakikalık anket yapma talebi geldiğini söyledik. Ankete girmeye karar verirseniz Pixel 2 XL‘nizle olan memnuniyet düzeyi ve daha önce sahip olduğunuz hangi marka telefon hakkında sorular soruluyor. Anket ekranının altındaki ayarlar sayfasında görünüyordu.


Sonuç olarak Google artık bu anketi Pixel 2 XL sahiplerine sınırlamıyor. Bazı soruların yanıtlanması için bir anket ZTE Axon 7 modeli üzerinde çalışan Android Mesajlar uygulamasında da keşfedildi. Ekranın alt kısmında “Android İletileri Geliştirmeye Yardım Eder Misiniz?” yazan bir kutu vardı. Kullanıcıya isteği görmezden gelme veya ankete katılma seçeneği var. Sorulan sorular Pixel 2 XL‘de bulunan sorulara benzer. Örneğin ilk soru kullanıcının Android Mesajlar ile genel olarak ne kadar memnun olduğunu sormakta.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.