Android İçin 5 Yararlı Uygulama

Android İşletim sistemi, dünyada en çok kullanılan akıllı telefon ve tablet işletim sistemi olarak öne çıkarken, android işletim sistemi ile kullanılabilecen binlerce yararlı uygulama da google play store üzerinden android kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor.

Android İçin 5 Yararlı Uygulama

Akıllı telefon ve tablet pazarındaki işletim sistemi alanında pazarın %80'inden fazlasını elinde tutan android işletim sistemi, bu yönüyle yazılım geliştiricilerin de platform olarak android platformunu tercih etmelerine neden olan en önemli faktör olarak ortaya çıkıyor.

Tabiki bu durum, en çok android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tablet kullanan tüketicileri etkiliyor. Android marketi olan google play store üzerinde yayınlanan binlerce, hatta yüzbinlerce uygulama andorid kullanıcılarının çeşitli ihtiyaçlarına çözüm sunmaya devam ediyor. 

İşte, biz de siz değerli okurlarımız için android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz beş yararlı uygulamayı sizlerle paylaşmak istedik. işte o uygulamalar

Solid Explorer: Solid Explorer ile gizli dosyaları, ZIP ve RAR uzantılı dosyaları düzenleyebilirsiniz. Kendine özel temalar ve ikonlarla da gayet kullanışlı bir uygulama olarak ön plana çıkan bu yararlı uygulama sayesinde telefon ve tabletinizde bulunan gizli dosyaları, zip ve rar gibi sıkıştırılmış dosyaları düzenleyebilirsiniz.

Indeed: Dünya genelinde de çokca kullanılan bu uygulama, istihdama hizmet eden ender uygulamalardan bir tanesi ve belki en iyilerinden biri diyebiliriz. Bu uygulama sayesinde eğer İş arıyorsanız bu uygulamayı indirip kriterlerinize uygun bir iş bulabilirsiniz.
 
Morecast: Sıradan bir hava durumu uygulamasından çok önde bir rehber. Widgetları da cabası.

The 7 Minute Workout: Kişisel çalışma programı sunan çok yönlü bir fitness uygulaması

Camera360 Ultimate: 200'den fazla filtreye sahip bu fotoğraf uygulamasıyla fotoğraflarınıza estetik katabilirsiniz.

 

android uygulama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.