Android 8 Oreo Güncellemesi General Mobile'a Ne Zaman Gelecek?

General Mobile şirketinin sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirdiği duyuruda, Android 8 Oreo isimli yeni güncellemeyi alacak olan modeller ve de bu modellerin güncellemeleri tam olarak ne zaman alacağı da kesinleşti.

Android 8 Oreo Güncellemesi General Mobile'a Ne Zaman Gelecek?

General Mobile şirketinin sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirdiği duyuruda, Android 8 Oreo isimli yeni güncellemeyi alacak  olan modeller ve de bu modellerin güncellemeleri  tam olarak ne zaman alacağı da kesinleşti.

General Mobile şirketine ait olan GM 6 modeli için Android 8 Oreo  isimli güncellemesi Aralık ayında dağıtılacak. Net olarak bir tarih verilmese bile Aralık ayı içinde hem 2 SIM kartlı hem ise tek SIM kartlı modellere bu güncelleme yayınlanmış olacak.


General Mobile şirketinin Snapdragon 617 isimli işlemcisi, sınmış olduğu özellikler ve fiyatı ile çok büyük ilgi uyandırmayı başaran GM 5 Plus isimli modeli, Android 8 Oreo isimli yeni güncellemesini ne zaman alacak olduğu merak konusu idi.

General Mobile şirketi GM 5 Plus modeli için Android 8 Oreo  isimli güncellemesini ise Şubat ayında paylaşacak. Şubat ayı içinde net bir tarih verilmese bile Şubat ayında hem 2 SIM kartlı hem ise tek SIM kartlı modellere güncelleme paylaşılmış olacak olacak. GM 5 Plus modeli içiden Android 8 Oreo sürümü, 2018 senesinde gelmiş olacak desek yanlış olmaz.


General Mobile şirketi GM 5  modeli için Android 8 Oreo isimli güncellemesi, 2018 senesinin Nisan ayında paylaşılacak. Güncelleme ise, hem 2 SIM kartlı hem de tek SIM kartlı modellere yayınlanmış olacak


Android One isimli özel projesinin ilk modeli olarak öne çıkan General Mobile 4G modeline de Android 8 Oreo güncellemesi ile alakalı bir duyuru yapılmadı. Güncellemenin ise, bu modele gelmeyecek olduğunu söyleyebiliriz. Zira General Mobile şirketine ait olan 4G modeli, 2 yıllık aktif güncelleme ömrünü de çoktan doldurdu.

general mobile android oreo android 8
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.