Android 7.0 Nougat Ağustos'ta Geliyor

Android işletim sisteminin yeni sürümü 7.0 Nougat, Ağustos ayı itibariyle telefonlardaki yerini alarak görücüye çıkacak. Bu işletim sistemini ilk kullanacak olan cihazsa Samsung Galaxy Note 7 olacak.

Android 7.0 Nougat Ağustos'ta Geliyor

Microsoft tarafından geliştirilen Android işletim sisteminin yeni sürümü 7.0 Nougat Ağustos ayından itibaren talep eden şirketlerin telefonlarında kullanılmaya başlanacak. 
Ağustos ayı içersinde satışına başlanacak olan Samsung Galaxy Note 7 ile ilk kez kullanıcı karşısına çıkacak olan işletim sistemi daha sonra ise talepte bulunan ve şartları yerine getiren tüm cihazlarda olacak. 
Konuyla ilgili internet dünyasına sızan iddiaya göre Microsoft bu yeni sürümü için şirketlerin hatrı sayılır belli bir ücret ödemesi karşılığında işletim sistemini kullanma Hakkı verirken, alt ve orta segment telefonlar için bu ödemeyi de kabul etmiyor. 
Zaten arka plan çalışması olarak 2Gb bir çalışma alanı işgal eden ve her telefonun kapasitesinin kaldırmamasından ötürü de tercih edilmeyen bu işletim sistemi sadece üst segment telefonlarda yer alabilecek olmasının bir nedeni de bu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.