Andorid Telefonlarda iMessage Dönemi !

Andorid Telefonlar için iMessage Dönemi Başlıyor! iMessage, Android Telefonlar İçin Geliyor! iMessage Android Özellikleri Ne Olacak? Apple'nin kendi sistemi için yaptığı mesajlaşma sistemi iMessage, Android cihazlara da da kullanılabilecek.

Andorid Telefonlarda iMessage Dönemi !

Apple’ın kendi iOS cihazları için uyarladığı ve iPhone, iPod touch ve iPad gibi akıllı cihazlarda kullanılan hızlı mesajlaşma sistemi iMessage, Mayıs ayında bboyairwreck uygulama geliştirici bir şirket tarafından PieMessage ismi alınarak Android cihazların kullanımına sunuldu. Ancak sistemsel olarak Apple'nin başarısını yakalayamayan PieMessage, Android kullanıcılarının beğenisini kazanamadı. Bu yüzden de tüm Android kullanıcılarına ulaşmakta ve yayılmakta güçlük çeken bboyairwreck firması, bazı yenilik ve güncellemelerle 13 Haziran'da yapılacak olan WWDC 2016 fuarında Android kullanıcıları için düzenlediği iMessage uygulamasını anlatacak.

Apple tarafından uzun yıllardır kullanılan ve sisteminin ayrıntılarını sadece kendisinin bildiği iMessage'nin, Android kullanıcıları tarafından kullanılması için nasıl bir yöntem izleneceği ve özel bir uygulama mı yoksa Android sisteminin içinde mi yer alacağı ise bilinmiyor.


Apple ürünleri kullanıcıları bu iMessage için özel bir çaba harcamaması nedeniyle ve internetin olduğu her noktada kullanabiliyor olmaları uygulamayı cazip kılıyor. Andriod işletim sisteminin benzer bir yöntem uygulamaması halinde istediği beğeniyi ve kullanıcı sayısını alması zor gibi görünüyor.

imessage android android imessage apple iphone
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.