Amazon'un Artık Türkiye'de Yer Alacağı Açıklandı

Amazon ismine sahip olan e-ticaret platformunun, resmi bir şekilde Türkiye'de faaliyet göstermeye başlayacak olduğu açıklandı.

Amazon'un Artık Türkiye'de Yer Alacağı Açıklandı

Amazon ismine sahip olan e-ticaret platformunun, resmi bir şekilde Türkiye'de faaliyet göstermeye başlayacak olduğu açıklandı. Online alışveriş devlerinin lideri konumunda bulunan Amazon, geçmiş olduğumuz aylar içerisinde Amazon.de adresi üstünden Türkçe  bir dil desteğini sunmaya başlamış idi. Bu destekten hemen sonra ise Türkiye'ye daha çok ürün gönderme seçeneği sunduğunu duyurmuş olan Amazon, şimdi ise Amazon Türkiye şeklinde ülkemize giriş yapmak için hazırlık yapıyor. Pekala, Amazon Türkiye  tam olarak ne gibi artılar sunuyor olacak?

Para Dergisi'nin yapmış olduğu haberine bakılır ise; ''Amazon Turkey Services Yönetim ve de Destek Hizmetleri Limited Şirketi'' adına sahip olan firma ülkemizde geçmiş olduğumuz günlerde resmi bir şekilde kuruldu. İstanbul ili içerisinde yer alan şirketin bir başka ortağının ise, Lüksemburg'da merkezi bulunan Amazon Europe Core Sari  şirketi olduğu söylentileri yer alıyor.

Eğerki işler beklenilmekte olduğu gibi gider ve de Amazon Türkiye, Amazon.com.tr adresinin üstünden resmi bir şekilde hizmet vermeye başlar ise, satın alacak olduğunuz ürünlerde daha az bir şekilde vergi (TAX) ödemesi yapacak ve de online alışveriş siteleri içerisinde görememekte olduğunuz bir takım ürünleri çok basit bir şekilde ve hiç bir şekilde uğraşmadan hızlı bir şekilde satın alabiliyor olacağız..

amazon amazon türkiye alışveriş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.