Amazon Şirketinin Su Geçirmez Özellikli Kindle Oasis Ürünü Tanıtıldı

Amazon şirketi, su geçirmeme ile ilgili özelliğe sahip komple yeni bir Kindle Oasis e-okuyucusunun resmi duyurusunu yaptı.

Amazon Şirketinin Su Geçirmez Özellikli  Kindle Oasis Ürünü Tanıtıldı

Amazon şirketi, su geçirmeme ile ilgili özelliğe sahip komple yeni  bir Kindle Oasis e-okuyucusunun resmi duyurusunu yaptı. 

Bugüne kadarki zaman içerisinde ilk su dayanıklılığı sunmuş olan Kindle modeli olarak öne çıkan Oasis’i bunun sayesinde havuz başındayken bile gönül rahatlığı ile kullanmanız olanaklı. IPX8 isimli sertifikası ile 2 metrelik bir derinlikte su içerisinde 60 dakikaya kadar bir problem yaşanmamakta. Selefinden çok daha büyük durumdaki model, 7 inçlik parlamasız bir 300 ppi ekrana sahip  durumda ve  de sayfa başına %30'luk bir oranında daha çok kelime gösterebilmekte.

Bütünleşik  bir ortam ışığının sensörü ile parlaklık oranları da otomatik bir şekilde ayarlanabiliyor. Sayfa çevirmesi tuşları sağ kısımda konumlandırılmış. Ek bir şekilde, bu ürün içerisinde sayfa çevirmenin şimdiye kadar çıkan modellere göre fazlasıyla olduğu da vurgulanmakta.

Yeni üretilen alüminyum arka yüzey ise ortalama üretim kalitesini çoğaltmakta. Alt kısım ise batarya ve benzerindeki donanım için birazcık kalın  durumda kalmış. Öte taraftan Oasis, yalnızca 194 gr ağırlığı ile ultra hafifliğinden hiç bir şekilde ödün vermemekte.

8 GB ile  32 GB'lık model seçenekleri sunulur iken dahili  bir batarya kapasitesinde ise artışa gidilmiş bir halde. Audible entegrasyonu sayesinde Amazon sesli kitap mağazası içerisine de basit bir erişim sunuluyor. Ürün içerisinde Bütünleşik bir  hoparlör yer almadığını ve  de Bluetooth kulaklık kullanmanızın gerekli olduğunu belirtelim.

Kindle Oasis isimli ürün, 31 Ekim tarihi içerisinde 8 GB'lık model için 230 sterlin tutarında ve de 32 GB'lık 3G bir bağlantı özelliğine sahip model için  toplamda 320 sterlinlik bir fiyatla satışa çıkartılacak.

amazon oasis kindle oasis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.