Amazon İle Motorola Arasında Bir Ortaklık Başlayacak

Motorola şirketi ile Amazon şirketi ortaklığında hazırlanmış olan dünyanın ilk Amazon Alexa desteğine sahip Moto Mod isimli hoparlörü resmi bir şekilde tanıtıldı.

Amazon İle Motorola Arasında Bir Ortaklık Başlayacak

Motorola şirketi ile Amazon şirketi ortaklığında hazırlanmış olan dünyanın ilk Amazon Alexa desteğine sahip Moto Mod isimli hoparlörü resmi bir şekilde tanıtıldı. Motorola şirketinin tarafından yapılmış olan açıklama ile cihazın çıkma tarihi ve de fiyatı kesinleşti.

Almış olduğumuz bilgilere bakılırsa gelecek ay satışa sunulacak olduğu açıklanan bu cihaz, Amazon Echo ürününün  satılmış olduğu bütün dükkanlarda bulunabiliyor olacak. Alexa'nın desteğinin sayesinde en son haberler ile birlikte hava durumunu veyahut  karşılaşmaların bütün skorlarını net bir şekilde öğrenebiliyor olacaksınız..

Kişisel olan asistan öte yandan evinizde bulunan akıllı ürünleri de yönetebiliyor olacak. Bu ürünlerin arasında ise ışıklar ile birlikte ısıtma sistemi ve  de eğlence sistemleri yer almakta. Alexa'nın hoparlöre sahip olan bu Moto Mod ürünü, 149 dolar  tutarındaki bir fiyat etiketi ile satışa sunulmuş olacak.


Eğerki bu modülü kullanmayı istemekteyseniz kesinlikle bir Moto Z serisinden akıllı telefona sahip bulunmanız gerekli. Lakin çok sevindirici bir  tane haberimiz daha mevcut zira bu modülün kendi içinde 15 saat süresince çalışmaya yetebilecek bir kapasitede  batarya da yer almakta.

Bunun sayesinde ise cihazın çalışmak amacı ile akıllı telefonunuzun bataryasını kullanacak olmasına hiç bir şekilde gerek kalmamakta. Son olarak ise modülün üstünde 4 değişik mikrofonun yer almış olduğunu ve bunun sayesinde akıllı telefonu elinizde tutmamakta olsanız da sesinizin Alexa'nın tarafından çok rahat bir şekilde algılanabilecek olduğunu belirtmekte yarar var.

motorola amazon alexa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.