Amazon Echo'nun Dijital Dokunmatik Ekrana Sahip Versiyonu Geliyor

Amazon tarafından geliştirilen yeni Echo hoparlörün dokunmatik ekrana sahip olacağı iddia ediliyor. Echo cihazları arasında ilk olacak olan bu özellikle birlikte Amazon Echo'nun yeni versiyonunun görselleri de ortaya çıktı.

Amazon Echo'nun Dijital Dokunmatik Ekrana Sahip Versiyonu Geliyor

Geçtiğimiz hafta sonu Amazon ile ilgili gelen yeni bilgilere göre firmanın dokunmatik ekrana sahip bir Echo cihazı üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Ürünle ilgili bugüne kadar pek detay bilinmese de yeni Echo cihazının görüntüsü paylaşılan görselle ortaya çıktı.

Amazon'un bir süredir yeni bir Echo hoparlörü ile ilgili çalışmalar yaptığı biliniyordu. Ürünün neye benzediği hakkında net bilgiler şimdiye kadar yayınlanmamıştı. Dokunmatik ekrana sahip olacağı sızdırılan yeni Echo cihazının AFTVnews kaynaklı paylaşılan görselle birlikte tasarımı konusunda da ilk izlenimler oluşmuş oldu. Paylaşılan görselde siyah renkli monitör tarzında üstünde hoparlör ve kamera duran bir cihaz görünürken bu cihazın yeni Amazon Echo olabileceği iddia edildi.

Sızıntıları ile ünlü Evleaks (Evan Blass) Twitter üzerinden Amazon Echo cihazına ait ilk fotoğrafı paylaştı. Evan Blass'ın paylaştığı görselde cihaz beyaz görünürken Amazon'un eski Echo modellerinde de farklı renk seçeneklerinin kullanılmış olması bu görüntüyü kısmen doğrular nitelik taşıdı.

Şimdilik yeni Amazon Echo ürününe ait daha fazla detaylı bilgi edinilemedi. Ancak daha önce sızdırılan bilgiler göz önüne alındığında yeni Echo cihazının Amazon'un sesli asistanı Alexa ile bağlantı kurabileceği ve dokunmatik ekranı ile birçok yeni özelliklerin cihazda yer alacağı düşünülüyor.

yeni amazon echo

Amazon tarafından geliştirilen Echo ile ilgili gelen görsellere bakıldığında cihazda kamera yer aldığı için video görüşmeleri yapmak, video kaydetmek gibi çok fonksiyonlu görüntü işlemleri de yapılabilir.

Dokunmatik ekrana sahip olacak olan Amazon Echo'nun önümüzdeki haftalarda duyurulacağı da gelen bilgiler arasında.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.