Alışverişleriniz Esnasında Hemen Kredi Olanağı

Türkiye İş Bankası ve de Hepsiburada platformunun işbirliği ile birlikte internet alışverişleri içerisinde tüketicilere basitlik sağlaması planlanıyor olan Anında Alışveriş Kredisi ismine sahip yeni bir tane ödeme sistemi yaşama geçirildi.

Alışverişleriniz Esnasında Hemen Kredi Olanağı

Türkiye İş Bankası ve de Hepsiburada platformunun işbirliği ile  birlikte internet alışverişleri içerisinde tüketicilere basitlik sağlaması planlanıyor olan Anında Alışveriş Kredisi ismine sahip yeni bir tane  ödeme sistemi yaşama geçirildi.

Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan bu yeni yöntemin sayesinde, İş Bankası'nın müşterileri, Hepsiburada üzerinden yapacak oldukları 750 Türk Lirası ile 15.000 Türk Lirası tutarı arasında yer alan alışverişlerini, siparişlerini verdikleri esnada 48 aya ulaşan taksitlere bölebilmekteler. Bankanın müşterileri bu altyapı üstünden alışverişlerini yaparken, kredisinin faizine ek bir ücret ödemesi yapmadan 7 gün ve 24 saat hemen krediyi kullanabilmekte.

İş Bankası'nın müşterilerinin satın almayı istedikleri ürünlere 48 aya ulaşan geri ödeme seçenekleriyle sahip olabilmelerini sağlayan Anında Alışveriş Kredisi ise, arka planı içerisinde Uygulama Programlamasının Arayüzü Teknolojisini kullanmakta.

Bu  bahsi geçem yeni teknoloji sayesinde ise tüketiciler, Hepsiburada ismine sahip platformundan değişik bir siteye yönlendirilme yapmadan, aynı platform içinde hem alışverişlerini bitirme hem ise İş Bankası’ndan Anında Alışveriş Kredisi kullanıp basit bir şekilde ödeme yapma olanağını buluyor.

Alışverişlerini internet üstünden yapmayı tercih etmiş olan İş Bankası müşterilerine büyük bir basitlik sağlayacak olduğu belirtilen Anında Alışveriş Kredisi’ne yönelik olan detaylı bilgiye de hem iş Bankası hem ise Hepsiburada üstünden kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz..

türkiye iş bankası hepsiburada anında alışveriş kredisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.