Aliexpress İle Alibaba Siparişleri Aras Kargo Tarafından 5 Günde Teslim Edilecek

Bilmekte olduğunuz gibi Çin asıllı e-ticaret sitelerinden Alibaba ve de Aliexpress üstünden uzun zamandır Türkiye’ye bol miktarda sipariş alınmakta.

Aliexpress İle Alibaba Siparişleri Aras Kargo Tarafından 5 Günde Teslim Edilecek

Bilmekte olduğunuz gibi Çin asıllı e-ticaret sitelerinden Alibaba ve  de Aliexpress üstünden uzun zamandır Türkiye’ye bol miktarda sipariş alınmakta. Bu alınan siparişler genel olarak 20 ila 30 iş gününün arasında teslim edilse bile pek çok defa 2 aya ulaşan teslim zamanlarını da gördük. İşte bahsi geçen bu durum Alibaba ve de Aras Kargo'nun arasında gerçekleştirilen işbirliği ile komple değişiyor.

Dijital Dönüşüm isminde vermiş olduğu basın toplantısın kapsamında, Aras Kargo yapılmış olan işbirliğiyle birlikte, Alibaba ve de Aliexpress kargolarının yalnızca 5 iş günü içinde teslim edilecek olduğunun müjdesini de verdi.

Gelecek 5 sene için transfer merkezlerinin teknolojik durumdaki dönüşümüne 30 milyon Euro tutarında bir yatırım planlamakta olan Aras Kargo, bu bahsi geçen yatırımların da etkisi ile birlikte dünyanın e-ticaret devlerinden Çin asıllı Alibaba ile anlaşmaya vardı. Aras Kargo şirketinin dijital dönüşümdeki stratejisi ve 
 de teknolojik yatırımlarıyla alakalı gerçekleştirilen  basın toplantısı kapsamında bu işbirliğini açıklamış olan Aras Kargo'nun Genel Müdürü görevindeki Hikmet Bulduk, ''Kargo sektörü içerisinde, e- ticaretin  en önemli oyuncularından bir tanesi olma hedefimiz amacıyla dünya e-ticaret devlerinden Alibaba şirketi ile çok büyük bir adım daha attık. Türkiye içerisinde Alibaba’nın kargo ile ilgili teslimatlarını gerçekleştireceğiz. İlk önce 25 ila 40 gün arasında gelmekte olan siparişler, işbirliğimiz sayesinde çok daha kısa bir zamanda teslim edilecek'' ifadelerine yer verildi..

 

 

aras kargo aliexpress alibaba
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.