Aleyna Tilki: Allah’ınızdan Bulun Çok Büyük Kul Hakkına Girdiniz

Cevapsız Çınlama şarkısıyla ünlenen ve henüz 16 yaşında olan lise öğrencisi Aleyna Tilki acil olarak gittiği hastaneyi birbirine kattı.

Aleyna Tilki: Allah’ınızdan Bulun Çok Büyük Kul Hakkına Girdiniz

Alkollü mekanlarda sahne aldığı için olay yaratan Aleyna Tilki, gündemden düşmüyor. Tilki, gittiği hastanede çalışanlara karşı tutumu yüzünden eleştirilince, çok kızdı. Haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi
Özel bir habere göre, mide rahatsızlığı yaşayınca akşam saatlerinde apar topar Kartal'da bir hastaneye kaldırılan Tilki, acil servisteki sırayı göründe şaşırdı ve "Neden bekletiliyoruz?" diyerek personele rahatsızlığını dile getirdi. Bu durumda diğer hastaları ve yakınlarını rahatsız etti. Diğer yandan genç yıldızın yılbaşı gecesi aranjörü Emrah Karaduman'la beraber Almanya'da bir kongre salonunda sahne alacağı öğrenildi.

ÇIKAN HABERLERE ATEŞ PÜSKÜRDÜ:

Cevapsız Çınlama şarkısıyla bir anda gündeme gelen ve adından söz ettiren şarkıcı Aleyna Tilki, hakkında çıkan haberlere adeta ateş püskürdü. 16 yaşında olmasına rağmen alkollü mekanlarda sahne almasıyla bir anda Türkiye'nin gündemine oturan genç şarkıcı Aleyna Tilki, gittiği hastanede, çalışanlara ve hastalara kötü davrandığı yönünde çıkan söylentilere Instagram hesabından çok sert sözlerle tepki göstererek şu açıklamalarda bulundu.

"ALLAH'INIZDAN BULUN!" 

Aleyna Tilki, gittiği hastanede çalışanlara karşı tutumu yüzünden eleştirilince, çok kızdı ve Instagram hesabından şu sözleri söyledi. "Artık susmayacağım. Yalan haberlere dava açacağım. Ben hayatımda karıncayı bile incitmedim, kaldı ki dün hastanedeki tüm çalışanlarla resim çekildim hepsiyle sohbet ettim neredeyse büyük bir keyifle."

"ÇOK BÜYÜK KUL HAKKINA GİRDİNİZ"

Siz bir kız çocuğunun karakterine, ruhuna küfrederek, hakaret ederek, gerek yalan haber yaparak, gerek konuları çarpıtarak, çok büyük kul hakkına girdiniz" dedi.

Aleyna Tilki Kartal Hastane İnstagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.