Alcatel'in Çocuklar İçin Akıllı Saati Alcatel Move Time Satışa Sunuldu

Akıllı saat sektöründe erkeklere yönelik donanım zengini, bayanlara yönelik tasarımsal yönü güçlü saatler görmeye alıştık. Alcatel ise farklı bir yola saparak çocuklara özel akıllı saat üretti. Alcatel Move Time tüm dünyada dikkat çeken özellikleriyle ebeveynlerin tercihi olmaya aday.

Alcatel'in Çocuklar İçin Akıllı Saati Alcatel Move Time Satışa Sunuldu

Öncelikle Alcatel Move Time akıllı saat modelinin tamamıyla çocuklarınızın güvenliğini sağlama amacı güttüğünü belirtelim. Ucuz bir ürün olmasının yanı sıra özellikleri bir çocuk kullanımı için oldukça uygun. Ekstradan ebeveyn kontrolü için günümüz dünyasında oldukça işlevsel bir ürün olarak yer edineceğe benziyor.

İlk olarak kullanılabilecek telefonlarda marka ve model sınırlaması olmadığını belirtelim. Yani Alcatel Move Time saati Android 4.3 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm Android cihazlarla entegre olarak kullanabiliyorsunuz. Aynı şekilde iOS 7 üstünde tüm sürümlerle stabil olarak çalışıyor.

Tüm bunları göz önüne aldığımızda dikkat çekici bir biçimde Alcatel akıllı saatlerinin çocukların güvenliği için sunduğu ek detaylar göze çarpıyor. Mevcut özellikleri arasında en belirgin olanı GPS, GSM, Wi-Fi, LBS ve A-GPS gibi ağların tümünü ortak bir noktada kullanıp kesin doğruluğu olan bir konum bilgisini anlık olarak aktarabilmesi geliyor.

Haliyle ebeveynler için çocuğunun yerini her an öğrenme durumu mümkün hale geliyor. Telefondan mesaj gönderebileceği kişi sayısını ya da arayabileceği numara sayısını doğrudan sınırlayabilmek mümkün oluyor. Akıllı saati üzerinden çocuğunuza ulaşım ise yine sizin belirleyeceğiniz 10 kişiyle sabit. Türkiye'de Alcatel Move Time satışı Turkcell mağazalarında gerçekleşecek. Ortada dolaşan fiyat 449 TL olmasına karşılık vergilerle birlikte daha yüksek meblağlarla karşımıza çıkabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.