Alcatel Pixi 5'in Özellikleri Ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Köklü teknoloji şirketi Alcatel'in yeni tablet modeli Alcatel Pixi 5'in özellikleri ve çıkış tarihi belli oldu. İşte tüm detaylar.

Alcatel Pixi 5'in Özellikleri Ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Akıllı telefon pazarının etkili markalarından birisi olmak isteyen Alcatel bir yandan yeni akıllı telefonlarını tanıtmaya devam ederken bir diğer yandan da yeni tablet modelleri üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Kısa bir süre önce FCC'de ortaya çıkan Alcatel'in gizemli bir cihazı pek çok kişi tarafından merak edilmişti. FCC belgelerine göre Alcatel 9024O numarasıyla geçen bu cihazın PIXI5-8 numarasıyla da yer alıyor.

Alcatel'in yeni tableti hakkında net bilgiler bulunmazken yeni tabletin 7 ya da 8 inç büyüklüğünde olması bekleniyor. 100 mm x 180 mm boyutlarına sahip olacak olan Alcatel'in yeni tabletinin küçük tablet olarak karşımıza çıkacağı kesin.

alcatel-pixi-5

SIM kart yuvasına da sahip olacak olan Alcatel'in yeni tableti microSD kart yuvasına da sahip olduğu ve yeni tabletin LTE bağlantı noktasını desteklediği de FCC belgelerinde görülüyor.

FCC belgelerine göre ayrıca Alcatel'in yeni tableti gücünü MediaTek'in MT8321 işlemciden gücünü alacak ve 1 GB RAM ile gelecek. Giriş seviyesine konumlandırılması beklenen Alcatel'in yeni tabletine dair bilgilerinin ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor. 

alcatel pixi alcatel pixi 5 pixi 5
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.