Alarmdaki Sorundan Dolayı İşe Geç Kaldılar

Android Oreo işletim sistemi, yeni bir problem ile birlikte yeniden gündeme oturmuş oldu.

Alarmdaki Sorundan Dolayı İşe Geç Kaldılar

Android Oreo işletim sistemi, yeni bir problem ile birlikte yeniden gündeme oturmuş oldu. Apple şirketinin yeni bir mobil işletim sistemi olan yeni sürümü iOS 11 içerisinde kullanıcılar performans düşmesi ve de çok yüksek pil tüketiminden şikayetçi durumunda iken, Oreo işletim sisteminin kullanıcıları ise çok daha ciddi bir problem ile karşı karşıya durumda.

Oreo işletim sistemi içerisinde  kullanılmakta olan Google Saat uygulaması içinde yaşanan problem nedeniyle, bir çok Google Pixel modeli ile Nexus modelindeki cihazların kullanıcısı, sabah saatlerinde alarmın stabil bir biçimde çalışmıyor olmasından çok fazla şikayetçi durumda.

Google şirketinin tarafından halen konu ile alakalı olarak bir açıklama ise gelmedi. Lakin problemi yaşamış olanların sayısı fazlası ile çok. Beklentiler ise, Google şirketinin çok hızlı bir biçimde güncelleme yayınlayıp, ciddi durumdaki bu problemi düzeltebilmesi.

Alarm aslında, en önemli durumdaki hatırlatma ve de sabahları bizi uyandırmayı sağlayan en iyi uygulama. Bu bahsi geçen uygulamanın hatalı bir durumda çalışması ise bizlere çok  önemli bir sınavı veyahut  toplantıyı kaçırmamıza sebep olabilir. Bu sebep ile, Oreo işletim sisteminin  kullanıcılarına, Google şirketi yeni bir güncelleme paylaşana ve de  problemi çözene kadar, 3. partiden başka bir alarm uygulaması kullanacak olmalarını da tavsiye etmekteyiz.

google android oreo
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.