Aksaray Ticaret Borsasında Kura Çekimi

Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret İhtisas Merkezinde 164 adet işyeri ve depo noter huzurunda düzenlenen kura çekimi ile sahiplerini buldu.

Aksaray Ticaret Borsasında Kura Çekimi
Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret İhtisas Merkezinde 164 adet işyeri ve depo noter huzurunda düzenlenen kura çekimi ile sahiplerini buldu.
Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve meclisinin özverili ve gayretli çalışmaları sonucu Aksaray’a kazandırılan Tarım Ticaret İhtisas Merkezi şehrin yeni cazibe merkezi haline gelecek. Merkezde başta hububatçılar olmak üzere gübreciler, yemciler, yağmurlama borusu ve su sistemleri satan esnaflar, zirai ilaç bayileri, nalburiye ve hırdavatçılar, eleme tesisleri, tohumcular, değirmencilerden oluşacak.
Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret İhtisas Merkezi toplantı salonunda noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimine Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Meclis Başkanı Nurettin Yapılcan, Yönetim Kurulu Üyeleri Naci Duman, Hasan Kurt, Mustafa Aydın, Raşit Oğuz Meclis Üyeleri İlhan Demir, Yakup Uğur, Hacı Öksün, Sefa Altınkaya, Ali Hakan Acar, Ali Osman Şanlı, Aksaray Ticaret Borsası Genel Sekreteri Ramazan Etlik Ve Depo Sahipleri Katıldı.
Kura çekimi öncesi bir konuşma yapan Aksaray ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, 164 adet iş yeri ve deponun sahiplerine hayırlı olmasını temenni ederek, “24.7.2013 tarihinde Aksaray Ticaret Borsasında, Aksaray Tarım Ticaret Merkezini kurmak için girişimde bulunduk. Aksaray Ticaret Borsası Meclisinin dik duruşu ve azimli kararı ile başlatmış olduğumuz bu proje Milli Emlak tan Aksaray Ticaret Borsasına geçtikten sonra ihaleye çıkarak süreç başlamıştır. İhale sürecinde de 15 ay (500 takvim günü) içerisinde verdiğimiz ihale sonucunda zamanından 30 gün önce müteahhidimiz bizlere bu tesisi kazandırdı. Tesisimizi bizlere zamanından da önce teslim ettiği için kendilerine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bizde bu tesisin gerçekleşmesinin mutluluğunu inşallah hep birlikte yaşıyoruz. Ortaya iyi bir eser çıktı. Konya yolundan veya başka vilayetlerden geçen insanlar bizleri arayarak tebrik etti ve böyle bir projeye kendilerinin de ihtiyacı olduğunu, bizden gelip projeyi kendilerinde de uygulamak üzere buranın projesini istediler. Aksaray’ımız her şey’in en iyisine layık, Aksaray Ticaret Borsasının kıymetli üyeleri hizmetin en iyisine layık diyerek bizde inşallah bölgede Konya’dan sonra en önemli merkezi sizlere sunmanın mutluluğunu yaşayacağız. Tarım Ticaret İhtisas Merkezimizde 164 adet işyerimiz mevcut ve önümüzdeki hafta Sayın Belediye Başkanımız Haluk Şahin Yazgı ile görüşmelerimiz sonucu Tarım Ticaret İhtisas Merkezimizin asfaltını atacağız. Sizlere işyeri ve depolarınızı on gün önceden teslim etmek istedik ki ofislerinizi kendi isteklerinize göre dizayn etmek isteyebilirsiniz. Depolarımız 830 ton arpa, 1050 ton buğday kapasitesine sahiptir. Bizimde Aksaray ve Bölge şartlarında ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır. Noter huzurunda çekilişlerini yaptığımız depo ve işyerlerinin öncelikle size daha sonra ailenize ve Aksaray’ımıza hayırlı olmasını dilerim" dedi.
Yapılan konuşmaların ardından noter huzurunda 164 adet işyeri ve depoların çekilişi gerçekleştirildi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.