Akıllı telefonlarınız sanat eserine dönüşüyor

Akıllı telefonlar, hayatımızın bir parçası. Sürekli elimizin altında olan bu cihazlara bazen değişik bir hava katmak da sıkça yaptığımız değişikliklerden.

Akıllı telefonlarınız sanat eserine dönüşüyor

Muzei, uygulaması ile artık sabit, herkeste olan duvar kağıtlarından kurtulabilirsiniz. Yeni bir güncelleme ile birkaç saatte bir değişen duvar kağıtları görsel bir şölen sunuyor. Ünlü resim sanatçıları Van Gogh, Monet, Picasso, Miro gibi isimlerin tabloları artık ekranlarımızda olacak. Gerek Van Gogh’un Yıldızlı Gece Kahvesi gerek Picasso’nun Guernica’sı, sevdiğiniz ressamlar ve tabloları ile sanata doyacak ve sıkıcı duvar kağıtlarından kurtulabileceksiniz.  

Bunun dışında, size ait fotoğraflar da arka planınızda olabilir. Galerinizi seçebilir ya da başka fotoğraflar için farklı geliştiriciler tarafından yayımlanmış 500px, Tumblr, Reddit, Flickr gibi uygulamaları kullanabilirsiniz.

Uygulama nın “Customize” bölümünden resimler ya da kendi fotoğraflar arasından seçim yapıp, kendi seçtiklerinizle arka planın otomatik olarak değişimini de sağlayabilirsiniz. 

arkaplan akıllıtelefon fotoğraf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Tesla Şirketi Ne Zaman Otonom Tır Tanıtımını Yapacak?
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.
Moto Z2 Force Modeli Görüntülendi.